Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Levana - Bir Ay Günlüğü Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Levana - Bir Ay Günlüğü Kitabı PDF EPUB


Marissa Meyer

Levana - Bir Ay Günlüğü Kitabı - Marissa Meyer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Marissa Meyer
DOSYA BOYUTU 10,92
TARİH 2020-03-11
ISBN 6051428758
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

AYNA, AYNA, SÖYLE BANA BENDEN GÜZELİ VAR MI DÜNYA’DA? YA DA AY’DA...İki gezegen arasında aşklarını ne kadar sürdürebilirlerdi kİ?Daha doğrusu, bir gezegen ve Ay arasında. Ya da her neyse. Saf kötülüğün bir adı var. Aldatıcı maskelerin ardında gizleniyor ve gücü eline geçirmek için “büyü”sünü kullanıyor. Peki ama Kraliçe Levana kim? Yolu Cinder, Scarlet ve Cress’le kesişmeden yıllar önce, Levana’nın çok farklı bir hikâyesi vardı. Daha önce hiç anlatılmamış bir hikâye... Şimdiye kadar.New York Times çoksatarı yazar Marissa Meyer, Levana’da büyüleyici kötü karakterinin geçmişini anlatıyor. Aşk ve savaş, ihanet ve ölüm üzerine unutulmaz bir hikâye. Üstelik “Ay Günlüğü” serisinin heyecan dolu final kitabı Winter’ın giriş bölümleri de sizi bekliyor.

...nı yorumlayacağım. Ön ve arka kapak yazısını şuraya bırakıyorum ... Levana - Bir Ay Günlüğü Kitabı - Marissa Meyer | kitapyurdu.com ... . Satın almak istiyorsanız ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız, KitapYurdu, D&R, İdefix, HepsiBurada gibi sitelerden bilgi alabilirsiniz. Levana - Bir Ay Günlüğü Kitabı Kitabı Yazarı Kimdir? Yolu Cinder, Scarlet ve Cress'le kesişmeden yıllar önce, Levana'nın çok farklı bir hikâyesi vardı. Üstelik Ay Günlüğü serisinin heyecan dolu final kitabı Winter'ın giriş bölümleri de sizi bekliyor. Marissa Meyer-Levana. AYNA, AYNA, SÖYLE BANA BENDEN GÜZELİ VAR MI D ... Levana - Bir Ay Günlüğü Kitabı - Marissa Meyer | Nadir Kitap ... . Marissa Meyer-Levana. AYNA, AYNA, SÖYLE BANA BENDEN GÜZELİ VAR MI DÜNYA'DA? YA DA AY'DA... İki gezegen arasında aşklarını ne kadar sürdürebilirlerdi kİ?Daha doğrusu... Açıklama. Null. Tüm kitaplar. : okuma kitapları. Stok Kodu. : 9786051428758. %25. Uzak Yıldızlar Bir Ay Günlüğü Kitabı. DjVu, kitap ve dergilerin elektronik ortamda dağıtımı ile son zamanlarda oldukça popüler hale geldi. Bu nedenle, bu format Levana: Bir Ay Günlüğü Kitabı kitabının orijinal baskısının tam rengini iletir. Yolu Cinder, Scarlet ve Cress'le kesişmeden yıllar önce, Levana'nın çok farklı bir hikâyesi vardı. Üstelik ?Ay Günlüğü serisinin heyecan dolu final kitabı Winter'ın giriş bölümleri de sizi bekliyor. Üstelik Ay Günlüğü serisinin heyecan dolu final kitabı Winter'ın giriş bölümleri de sizi bekliyor. Marissa meyer Washington'ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Marissa Meyer. Ayna, ayna, söyle bana benden güzeli var mı dünya'da? Ya da Ay'da... İki gezegen arasında aşklarını ne kadar sürdürebilirlerdi kİ?Daha doğrusu, bir gezegen ve Ay arasında. 9.24 €. Üstelik Ay Günlüğü serisinin heyecan dolu final kitabı Winter'ın giriş bölümleri de sizi bekliyor. Marissa meyer Washington'ın Tacoma kasabasında doğup büyüdü. Yolu Cinder, Scarlet ve Cress'le kesişmeden yıllar önce, Levana'nın çok farklı bir hikâyesi vardı. Üstelik ?Ay Günlüğü serisinin heyecan dolu final kitabı Winter'ın giriş bölümleri de sizi bekliyor. Yolu Cinder, Scarlet ve Cress`le kesişmeden yıllar önce, Levana`nın çok farklı bir hikâyesi vardı. Üstelik Ay Günlüğü serisinin heyecan dolu final kitabı Winter`ın giriş bölümleri de sizi bekliyor. Peki ama Kraliçe Levana kim? Aşk ve savaş, ihanet ve ölüm üzerine unutulmaz bir hikâye. Üstelik "Ay G...