Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları PDF EPUB


Prof. Dr. Veli Şahmurov

Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları - Prof. Dr. Veli Şahmurov pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Veli Şahmurov
DOSYA BOYUTU 4,30
TARİH 2014-01-01
ISBN 6055899295
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir biçimde ispat edilmekte, tüm örnekler en ince detaylara kadar açıklanarak çözülmektedir.Bu kitap üniversitelerin matematik, fizik gibi temel bilim bölümleri ile tüm mühendislik bölümlerinin öğrencileri, doktora öğrencileri ve öğretim üyeleri için hem bir ders kitabı hem de bir başvuru kaynağı niteliğindedir.Kitabın hazırlanışı sırasında çeşitli düşünce ve eleştirileri ile bize destek olan meslektaşlarımıza, özellikle Prof. Dr. Elman Hasanov’a öneri ve katkılarından dolayı şükranlarımızı sunarız.

...arak çözülmektedir. 38.25 TL. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir biçimde ispat edilmekte, tüm örnekler en ince detaylara kadar açıklanarak çözülmektedir ... Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları | bkmkitap.com ... . 34 TL. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir biçimde ispat edilmekte, tüm örnekler en ince detaylara kadar açıklanarak çözülmektedir. Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları. ₺29.16₺34.72. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir bi ... R_aidefix0000000698788. Nobel Akademik Yayınları Ortogonal Polinomlar ve Uygulama Alanları Gamma F ... LİNEER CEBİR ve MÜHENDİSLİK UYGULAMALARI (MEH111) Dersi... ... . ₺29.16₺34.72. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir bi ... R_aidefix0000000698788. Nobel Akademik Yayınları Ortogonal Polinomlar ve Uygulama Alanları Gamma Fonksiyonu ve Nobel Akademik Yayınları Çözümlü Lineer Cebir Alıştırmaları Mühendislik ve İstatistik Bölümleri için - Arif... Dr. Elman Hasanov'a öneri ve katkilarindan dolayi sükranlarimizi sunariz.(Tanitim Bülteninden). Ürün Adı: Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları Ürün Kodu: 9786055899295 Basım Yılı... Modern Lineer Cebir ve Uygulamaları-Okan Üniversitesi Kitapları-9786055899295-Veli Şahmurov-%20 indirimli-Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve. 36.13 TL. Kitapta ele alınan her bir teorem, özellik, önerme ve sonuç ayrıntılı bir biçimde ispat edilmekte, tüm örnekler en ince detaylara kadar açıklanarak çözülmektedir....