Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kozmik Tılsım / Maceranı Kendin Seç -2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kozmik Tılsım / Maceranı Kendin Seç -2 PDF EPUB


Jose Angel

Kozmik Tılsım / Maceranı Kendin Seç -2 - Jose Angel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jose Angel
DOSYA BOYUTU 11,43
TARİH 2012-11-22
ISBN 9759996420
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

BAŞKA BİR DÜNYADAN YARATIKLARLA KARŞILAŞIYORSUN!Samos Adası’nda bulunan terk edilmiş, eski evde Büyücülerin Kralı Hector’un Tapınağı’na açılan bir kapı var. Kral Hector’un gücüne sahip olmanın yolu, hayal bile edemeyeceğin bir sırrı içinde barındıran tuhaf bir tılsımdan geçiyor. Arkadaşın Irene ile birlikte, insanlık tarihinin en büyük esrarlarından birini çözmek üzeresin… Ancak seçimlerini yaparken çok dikkatli olmalısın çünkü gezegenin geleceği sana bağlı.Kararların, kaderini etkileyecek. Yol boyunca karşına çıkan sorulara vereceğin cevaplarla gizemli kozmik tılsımın sırrını çözmek senin elinde.BU KİTABIN KAHRAMANI SENSİN! EĞER BU SORUMLULUĞU ALABİLECEK KADAR CESUR DEĞİLSEN VAZGEÇ!Elinde tuttuğun kitapta tek bir macera yok. Açtığın her sayfada maceranın seyri değişecek.Vereceğin kararlar seni ya mutlu sona ya da kötü sona ulaştıracak.

...n sorulara vereceğin cevaplarla gizemli kozmik tılsımın sırrını çözmek senin elinde ... Maceranı Kendin Seç 2 - Kozmik Tılsım, Maceranı Kendin Seç... ... . Bu kitabın kahramanı sensin! Yol boyunca karşına çıkan sorulara vereceğin cevaplarla gizemli kozmik tılsımın sırrını çözmek senin elinde. Maceranı Kendin Seç-8 Canavar İni. Baskısı tükendi. ×. 2 - Kozmik Tılsım kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. 2 - Kozmik Tılsım. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Maceranı kendin seç 2 kozmik tılsım. ... Maceranı Kendin Seç 2. Kitap Kozmik Tılsım ... . 2 - Kozmik Tılsım. Kitap Bilgisi. Alıntılar. Maceranı kendin seç 2 kozmik tılsım. YAZAR: Jose Angel. Yayınevi: beyaz balina yayınları. 7.50 TL. Kararların, kaderini etkileyecek. Yol boyunca karşına çıkan sorulara vereceğin cevaplarla gizemli kozmik tılsımın sırrını çözmek senin elinde....