Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri PDF EPUB


Ellis Weiner

Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri - Ellis Weiner pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ellis Weiner
DOSYA BOYUTU 6,29
TARİH 2012-11-17
ISBN 6054119257
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ellis Weiner tarafından yazılan ve Jeremy Holmes tarafından resimlendirilen Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri, macera dolu hikâyesi ile 8-12 yaş arası genç okurları heyecanlı bir dünyanın içine sürüklüyor. Kitabın ana kahramanları, parlak fikirleri sayesinde kendilerini kaçıranları alt etmeyi başaran Templeton ikizleri Abigail ve John. Ayrıca, sürekli muziplikler yapan, okuyucuya kafa tutan ve hikâyenin akıcı temposunu bozmadan araya girerek genç okurlara (bir yemek tarifi de dahil) öğretici bilgiler veren, kimi sözcüklerin ve kavramların anlamını açıklayan Anlatıcı da üçüncü bir kahraman kadar önemli bir yer tutuyor. Okuyucuya sürekli olarak kendi varlığını hissettiren Anlatıcı, kitabı alışıldık macera hikâyelerinden oldukça farklı kılıyor.Hem dili hem de olay örgüsüyle cinsiyet duvarlarını yıkarak kız ve erkek okurların aynı derecede ilgisini çekecek olan kitap, Jeremy Holmes imzasını taşıyan oldukça detaylı ama dikkati hikâyeden uzaklaştırmayan harika illüstrasyonları ve mavi rengin ağırlıklı olduğu çok özel tasarımı ile de çocukların favorileri arasında yerini alacak. Hatta aslında büyüklerin bile zevkle okuyacağını düşünüyoruz!Anlatıcı’nın bir de sürprizi var: “Bu kitap, macera hikâyeleri okumayı seven (kim sevmez ki?) kızlar ve erkekler için bir dizinin ilk kitabı.”Şimdiye kadar hiç böyle bir kitap okumamış olabilirsiniz!

...is Weiner tarafından yazılan ve Jeremy Holmes tarafından resimlendirilen Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri ... Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri | Bir Dolap Kitap ... ... Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri. Ellis Weiner. Yayınevi: Redhouse Kidz Yayınları. Evet, kaçırmış dedim. Böyle bir şeyi okumak eğlenceli olmaz mıydı?". Ellis Weiner tarafından yazılan ve Jeremy Holmes tarafından resimlendirilen Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri... "Farz edelim, biri kız biri erkek, 12 yaşında ikiz kardeşler varmış. Kitabın ana kahramanları, parlak f ... Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri - Ellis Weiner | kitapyurdu.com ... ... "Farz edelim, biri kız biri erkek, 12 yaşında ikiz kardeşler varmış. Kitabın ana kahramanları, parlak fikirleri sayesinde kendilerini kaçıranları alt etmeyi başaran Templeton ikizleri Abigail ve John. 13.78 TL. Ellis Weiner tarafından yazılan ve Jeremy Holmes tarafından resimlendirilen Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri, macera dolu hikâyesi ile 8-12 yaş arası genç okurları heyecanlı bir... "Farz edelim, biri kız biri erkek, 12 yaşında ikiz kardeşler varmış. Kitabın ana kahramanları, parlak fikirleri sayesinde kendilerini kaçıranları alt etmeyi başaran Templeton ikizleri Abigail ve John. İsimleri de Abigail ve John Templeton'mış... Kitabın ana kahramanları, parlak fikirleri sayesinde kendilerini kaçıranları alt etmeyi başaran Templeton ikizleri Abigail ve John. 20 TL. Evet, kaçırmış dedim. Böyle bir şeyi okumak eğlenceli olmaz mıydı?". Ellis Weiner tarafından yazılan ve Jeremy Holmes tarafından resimlendirilen Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri... Ellis Weiner. "Farz edelim, biri kız biri erkek, 12 yaşında ikiz kardeşler varmış. İsimleri de Abigail ve John Templeton'mış... Babaları da müthiş yetenekli ama kafası biraz karışık bir mucitmiş. Her pazar günü saat 10'da canlı yayınlanan çocuk kitapları programı Bir Dolap Kitap http://www.birdolapkitap.com... "Farz edelim, biri kız biri erkek, 12 yaşında ikiz kardeşler varmış. Kitabın ana kahramanları, parlak fikirleri sayesinde kendilerini kaçıranları alt etmeyi başaran Templeton ikizleri Abigail ve John. Yorumlar (0). Resimler. Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri - Ellis Weiner. Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri. Mağaza: Ptt Kitap. Templeton ikizleri ve parlak fikirleri. YAZAR: Ellis Weiner. YAYINEVİ: REDHOUSE. İNDİRİM %20. Stokta yok. Templeton İkizleri ve Parlak Fikirleri. Kitaplar Akıl Defteri Yayınları Akıl Fikir Mektebi Akıl Fikir Yayınları Akıl Oyunları Basın Yayın Akıllı Yayınevi Akıllı Zebra Akıltaşı Yayıncılık Akın Nalça Kitapları Akın Yayıncılık Akide Şekeri Akif... Ellis Weiner. "Farz edelim, biri kız biri erkek, 12 yaş...