Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Atatürk'ün Yaşadığı Hikaye e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Atatürk'ün Yaşadığı Hikaye PDF EPUB


Hasan Kallimci

Atatürk'ün Yaşadığı Hikaye - Hasan Kallimci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hasan Kallimci
DOSYA BOYUTU 6,59
TARİH 2012-04-09
ISBN 9752907485
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Romanların, hikayeleri, bütün edebi eserlerin konusu insandır. Onların hepsi bize insanı anlatır. Bir başka söyleyişle bizlere, bizleri tanıtırlar. Okuduğumuz eserlerden çeşitli faydalar sağlarız. Edindiğimiz bilgilerle ufkumuz genişler. Kelime hazinemiz artar, böylece sözlü ve yazılı ifadede daha başarılı oluruz. Bütün bunların yanı sıra, o eserlerdeki maceraları, eserlerin kahramanları ile birlikte yaşarız. Onunla birlikte duygulanır; birlikte üzülür, birlikte seviniriz. Yani başka insanların sevinç ve üzüntülerini de paylaşmasını öğreniriz. Bu hikaye kitabında sizler; yukarıda anlattığım kazançları sağlarken, kahramanlarımızla birlikte duygudan duyguya sürüklenecek; onların sevinç ve üzüntülerini de paylaşacaksınız. Paylaşmayı bilmek ne güzel! İnsan paylaşmadan, tek başına yaşayamaz ki!

...onrasını anlatıyor... "1929 yılının yaz başlangıcıydı ... Tarihin Tozlu Sayfalarından Atatürk'ün Bilmediğiniz 9 Hikayesi ... . paylaştığın için tşkler,Mustafa Kemal Atatürk gibi bir lider dünyaya kolay gelmez.Allah mekanını cennet eylesin,allah razı olsun kendisinden.. Atatürk'ün Hayatı (Öykü-hikaye). Kasım ayı geldi. On Kasım günü Ata'yı anacağız. Okulda anma töreni hazırlıkları başladı. Öğretmenimiz yılda bir kez Atatürk'ü anmak yetmez, dedi. Atatürk'e ait öyküler. Atatürk'ün söylediği işte bu d ... Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler Sayfa-2 ... . Atatürk'e ait öyküler. Atatürk'ün söylediği işte bu dedirtecek söz… Atatürk, ünlü güresci Kurtdereli'ye ödül olarak 1000 liralik bir is Bankasi ceki veriyor. Atatürk Hikayeleri. Biz Cumhuriyeti Anlatamamışız Beyler. Mevsimlerden Sonbahar. Atatürk'ün köşkte halkla temas edememekten ötürü canı sıkılmaktadır. Özgürsün, belki mutlusun da. Fakat, senden öncekilerden gördüğün, onların yaşadığı yaşam tarzının dışına çıkarak, dışarıya taşarak, daha aktif bir hayat yaşamayı arzulamaz mısın? Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, köylü nine ile yaşadığı gerçek bir olayın hikayesidir. Atatürk'ün gerçekte yaşanmış hikayeleri paylaşmayı başladım. Eğer siz de Atatürkçüyseniz okumaya davet ediyorum. Atatürk Hikayeleri. 1K Reads 29 Votes 6 Part Story. Atatürkün Çocuklarla İlgili Anıları. Mustafa Kemal'in ilk Cumhurreisliğine seçildiği sıraydı. Bir sabah Çankaya sırtlarında arkadaşlarıyla gezmeye çıkmıştı. Gazi yanına sokulan bir çocuğu yakaladı. Bir soruşturma dolayısıyla,Atatürk'ün başardığı işlerden Vasıf Çınar söz açmıştı. Kendisine Sordu: -Sizin en büyük eseriniz hangisidir? Atatürk'ün kısa cevabı şu olmuştu Ben de bugüne özel, Atatürk'ün çocuklarla yaşadığı anılardan birkaç tanesini bir araya getirdim. Hepimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Atatürkün Yaşadığı Hikaye Romanların,hikâyelerin,bütün edebî eserlerin konusu insandır. Onların hepsi bize insanı anlatır. Bir başka söyleyişle bizlere,bizleri. Ana Sayfa » TARİHİ GERÇEKLER » Atatürk' ün evlatlıkları' nın hazin hikayesi. Atatürk'ün manevi evlatları arasında günümüze ulaşabilmiş tek isim de Ülkü Adatepe'ydi. Atatürk'ün Evinin Hikâyesi. Vasilis Dimitriadis, 1955-1984 yılları arasında Selanik'te bulunan Makedonya Devlet Evin bulunduğu semt Selanik'te Türklerin yaşadığı Bayır adı verilen bölge....