Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Matematik MasallarıSalyangozun Sarmalı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Matematik MasallarıSalyangozun Sarmalı PDF EPUB


Armand Herscovici

Matematik MasallarıSalyangozun Sarmalı - Armand Herscovici pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Armand Herscovici
DOSYA BOYUTU 10,99
TARİH 2014-12-05
ISBN 6055340247
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Binlerce yıldır doymak bilmez bir merakla evreni ve doğayı anlamaya çalışan insanoğlu bu çabalarına rağmen yeryüzü harikalarını keşfetmeye yetecek bilgiye erişebildi mi?Karmaşa ve düzenin, uyum ile kaosun iç içe geçtiği bir evrende kavramakta zorlandığımız sonsuz büyüklükteki sayıların, eski Çinlilerin sihirli karelerinin, fraktal geometrinin, meteorolojik tahminlerin, Bermuda şeytan üçgeninin sırlarını tek bir ağaç yaprağında ya da salyangozun sarmalında bulabileceğimiz gerçeğine ne diyeceksiniz?1001 Gece Masalları’nın kaldığı yerden, Şehrazat’ın anlattığı bu soluk kesici masallarda dünyanın gizli uyumunun inceliklerini bulacaksınız.Kimi zaman sıradan, kimi zaman anlaşılmaz görünenin ardındaki sırları çözmek için nasıl bakılacağını bilmek gerekiyor. Matematik Masalları, bilinmezlerin yanıtlarını kendinde saklayan matematiğin uçsuz bucaksız dünyasına küçük, eğlenceli ve şaşırtıcı bir pencere açıyor.

...vici-Kırmızı Kedi Yayınevi-Çevirmen Ercüment Akad -Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 320 -Basım Yılı 2014 ... Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı ... . Matematik Masalları, bilinmezlerin yanıtlarını kendinde saklayan matematiğin uçsuz bucaksız dünyasına küçük, eğlenceli ve şaşırtıcı bir pencere açıyor. Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı. Yazar : Armand Herscovici. Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı. Tükendi. Satış Fiyatı:20.37 TL. Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı. Yayınevi / Marka: Kırmızı Kedi Yayı ... Matematik Masalları - Salyangozun Sarmalı Kitabı ... . Tükendi. Satış Fiyatı:20.37 TL. Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı. Yayınevi / Marka: Kırmızı Kedi Yayınevi. Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı. Ürün Adı Hatalı. Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı. Yıl : 2014,00000000 Sayfa Sayısı : 320,00000000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. Matematik Masalları, bilinmezlerin yanıtlarını kendinde saklayan matematiğin uçsuz bucaksız dünyasına küçük, eğlenceli ve şaşırtıcı bir pencere açıyor. Matematik Masalları, bilinmezlerin yanıtlarını kendinde saklayan matematiğin uçsuz bucaksız dünyasına küçük, eğlenceli ve şaşırtıcı bir pencere açıyor. Matematik Masalları: Salyangozun Sarmalı Binlerce yıldır doymak bilmez bir merakla evreni ve doğayı anlamaya çalışan insanoğlu bu çabalarına rağmen yeryüzü harikalarını keşfetmeye yetecek... Matematik Masalları. Salyangozun Sarmalı. Binlerce yıldır doymak bilmez bir merakla evreni ve doğayı anlamaya çalışan insanoğlu bu çabalarına rağmen yeryüzü harikalarını keşfetmeye yetecek... Matematik Masalları; Salyangozun Sarmalı. Armand Herscovici. Kırmızıkedi Yayınevi. Matematik Masalları, bilinmezlerin yanıtlarını kendinde saklayan matematiğin uçsuz bucaksız dünyasına küçük... 9786055340247. 432807. Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı. Kırmızı Kedi Yayınevi. 16.30. Matematik Masalları, bilinmezlerin yanıtlarını kendinde saklayan matematiğin uçsuz bucaksız dünyasına küçük, eğlenceli ve şaşırtıcı bir pencere açıyor. Armand Herscovici. Binlerce yıldır doymak bilmez bir merakla evreni ve doğayı anlamaya çalışan insanoğlu bu çabalarına rağmen yeryüzü harikalarını keşfetmeye yetecek bilgiye erişebildi mi? 14.26 TL. Matematik Masalları Salyangozun Sarmalı Binlerce yıldır doymak bilmez bir merakla evreni ve doğayı anlamaya çalışan insanoğlu bu çabalarına rağmen yeryüzü harikalarını keşfetmeye yetecek... Matematik Masalları. Salyangozun Sarmalı. Binlerce yıldır doymak bilmez bir merakla evreni ve doğayı anlamaya çalışan insanoğlu bu çabalarına rağmen yeryüzü harikalarını keşfetmeye yetecek......