Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yabancılar İçin Kitle İletişim Ve Basın Türkçesi; (Arapça Açıklamalı ve uygulamalı) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yabancılar İçin Kitle İletişim Ve Basın Türkçesi; (Arapça Açıklamalı ve uygulamalı) PDF EPUB


Dr. Hüseyin Polat

Yabancılar İçin Kitle İletişim Ve Basın Türkçesi; (Arapça Açıklamalı ve uygulamalı) - Dr. Hüseyin Polat pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Hüseyin Polat
DOSYA BOYUTU 9,90
TARİH 2018-08-10
ISBN 6059275972
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkçenin yabancı dil olarak öğretimine yönelik hazırlanmakta olan eserler, sayı ve içerik bakımından gün geçtikçe daha da çeşitlenmektedir. Özellikle son yıllarda anadili Arapça olan ve Türkçe öğrenen bireyler için birçok çalışma yapılmaktadır. Bu bağlamda birkaç yıl önce ülkemize geçici sığınmacı olarak gelip bir süre sonra yerleşen Arap göçmenlere Türkçe öğretmek amacıyla hazırlanmış olan eserler de çoğalmıştır. Söz konusu alandaki kaynak eserler genellikle Türkçeyi temel düzeyde öğretmek üzerinde yoğunlaşmıştır. Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili müstakil bir kitap bulunmamaktadır. Elinizdeki bu kitabın ilgili alandaki boşluğu dolduracağı düşünülmektedir. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Ayrıca iletişim ve basın dilinde sık kullanılan ifadeler Arapça karşılıklarıyla açıklanmıştır. Kitaptaki metinler; kazalar, doğal afetler, siyaset, bilimsel buluşlar vb. alanlarına göre sınıflandırılmıştır. Bu sınıflamada kolay metinden zor metne, kısa metinden uzun metne doğru bir aşama gözetilmeye çalışılmıştır. Her metnin altında metinde geçen kelimelerin Arapça karşılığı verilmiştir. Kitabın sonunda ise kitapta yer alan tüm yeni kelimelerin bulunduğu Türkçe-Arap şeklinde bir sözlükçe bulunmaktadır. Kitabın sonuna ayrıca iletişim, basın ve yayın dilinde sık karşılaşılan kelimelerin listesi eklenmiştir.

...klamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır ... Yabancılar İçin Kitle İletişim Ve Basın Türkçesi (Arapça Açıklamalı...) ... . Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili müstakil bir kitap bulunmamaktadır. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili müstakil bir kitap bulunmamaktadır. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. ...Kitle İletişim ve Basın TürkçesiArapça Açıklamal ... Yabancılar İçin Kitle İletişim ve Basın Türkçesi Arapça Açıklamalı... ... . ...Kitle İletişim ve Basın TürkçesiArapça Açıklamalı ve Uygulamalı. Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili Yabancılar İçin Arapça Açıklamalı Türkçe Okuma Metinleri. 29.05 TL. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Ayrıca iletişim ve basın dilinde sık kullanılan ifadeler Arapça karşılıklarıyla açıklanmıştır. Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili müstakil bir kitap bulunmamaktadır. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili müstakil bir kitap bulunmamaktadır. Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili müstakil bir kitap bulunmamaktadır. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Ayrıca iletişim ve basın dilinde sık kullanılan ifadeler Arapça karşılıklarıyla açıklanmıştır. Hüseyin Polat. Türkçenin yabancı dil olarak öğretimine yönelik hazırlanmakta olan eserler, sayı ve içerik bakımından gün geçtikçe daha da çeşitlenmektedir. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Ayrıca iletişim ve basın dilinde sık kullanılan ifadeler Arapça karşılıklarıyla açıklanmıştır. Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili müstakil bir kitap bulunmamaktadır. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır. Siteye Git ❯. 3 saat önce. Yabancılar İçin Kitle İletişim Ve Basın Türkçesi; (Arapça Açıklamalı ve uygulamalı)/Dr. Hüseyin... Her metnin altında metinde geçen kelimelerin Arapça karşılığı verilmiştir. Ancak bu tür eserler arasında iletişim ve basın Türkçesiyle ilgili müstakil bir kitap bulunmamaktadır. Kitabın giriş kısmında Arapça açıklamalı bazı Türkçe dilbilgisi yapıları bulunmaktadır....