Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma AlacaAdım Adım Doğaya Dönüşün Hikayesi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

AlacaAdım Adım Doğaya Dönüşün Hikayesi PDF EPUB


Yücel Sönmez

AlacaAdım Adım Doğaya Dönüşün Hikayesi - Yücel Sönmez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yücel Sönmez
DOSYA BOYUTU 9,22
TARİH 2018-08-08
ISBN 9753141109
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Gitgide daha bunaltıcı bir hale gelen şehir hayatından kaçmak...Doğanın temiz ve kudretli kollarına kendini bırakmak...Gerçek olamayacak kadar güzel bir hayal…”Dediğinizi duyar gibiyiz. Peki, neden gerçek olamayacak diye düşünüyorsunuz? İstediğimiz her şeye hızlıca ulaşabilmek ve sahip olmak için çaba harcadığımız şeylerden çabucak sıkılmak, şehir hayatının bize ister istemez kabul ettirdiği bir olguya dönüştü. Bizler de doğrusunun bu olduğunu düşünüp, keşmekeşin bizi düşürdüğü durumlara boyun eğmeyi öğrendik. Ama aslında doğrunun bu olmadığının farkına varıp ona göre hareket etmek için hiç de geç değil. Daha temiz bir havaya, suya ve daha sağlıklı gıdalara kavuşmak bir hayal değil, en doğal hakkımız olmalı. İşte ‘Alaca’, doğaya dönüş hayallerini gerçekleştirmek amacıyla yola çıkan Yücel Sönmez ve Bahar Gökten’in bizler için hazırladığı bir ilham kaynağı. Tecrübelerinden yola çıkarak, doğanın kalbine geri dönmeyi dileyen herkese, atılacak en doğru adımları anlatıyorlar. Gönlünü doğaya kaptırmış insanlara yol göstereceğini düşündüğümüz ‘Alaca’, doğaya dönüş hikâyelerinin rehberi oluyor. 

...ökten'in bizler için hazırladığı bir ilham kaynağı ... Alaca - Adım Adım Doğaya Dönüşün Hikayesi | bkmkitap.com ... . ...insanlara yol gösterecegini düsündügümüz 'Alaca , dogaya dönüs hikâyelerinin rehberi oluyor. Ürün Adı: Alaca Adım Adım Doğaya Dönüşün Hikayesi Ürün Kodu: 9789753141109 Basım Yılı... 24.48 TL. İşte 'Alaca', doğaya dönüş hayallerini gerçekleştirmek amacıyla yola çıkan Yücel Sönmez ve Bahar Gökten'in bizler için hazırladığı bir ilham kaynağı. Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Alaca - Adım ... Alaca - Adım Adım Doğaya Dönüşün Hikayesi Bahar Gökten... ... . Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Alaca - Adım Adım Doğaya Dönüşün Hikayesi itibaren insanlara yol göstereceğini düşündüğümüz 'Alaca', doğaya dönüş hikayelerinin rehberi oluyor. İşte 'Alaca', doğaya dönüş hayallerini gerçekleştirmek amacıyla yola çıkan Yücel Sönmez ve Bahar Gökten'in bizler için hazırladığı bir ilham kaynağı. Gönlün...