Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Duygusal Sermaye (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Duygusal Sermaye (Ciltli) PDF EPUB


Mehmet Semih Söylemez

Duygusal Sermaye (Ciltli) - Mehmet Semih Söylemez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mehmet Semih Söylemez
DOSYA BOYUTU 7,7
TARİH 2012-03-01
ISBN 6053743057
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünyanın en büyük mobilya parçaları üreticilerinden biri olan AGT firmasının CEO'su Mehmet Semih Söylemez'in Duygusal Sermaye isimli çalışması, başarıyı yakalamak isteyen şirketler için önemli bir yol haritası özelliği taşıyor. Kitap, bir başarı öyküsü olan AGT firmasına tutulan bir ayna niteliğinde. Bu aynaya yansıyanlardan herkesin alması gereken dersler var. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği olarak bir hususun altını daima çiziyoruz: 'Türkiye'nin petrolü yok..." Fakat şunu da söylüyoruz: 'Türkiye'nin insanı var, Türkiye'nin girişimcileri var, Türkiye'nin gençleri var..." Çünkü bizim hazinemiz, girişimci ruhumuzdur. Bu ülkedeki her bir kuruşun altında girişimcilik ve alınteri vardır. Bizim değerlerimiz toprağın altında değil, üstündedir. Duygusal Sermaye isimli bu eserin, toprağın üstündeki "değerlerimize" yeni değerler katacağına inanıyorum. Rifat Hisarcıklıoğlu TOBB Başkanı Bazı insanlar vardır ki yaptıkları işi ve yarattıkları değeri sadece maddi olarak öl-çümlemek istemezler. İş yaşamının en temel unsuru "insan" odaklı anlayışın bir tezahürü olan bu yaklaşım, kazandığını ve kazandırdığını daha anlamlı hale getirir. Uyumlu bir aile şirketindeki aktif rolü, iş yaşamındaki başarılı çalışmaları ve örnek yatırımlarıyla tanıdığımız Mehmet Semih Söylemez, bu kitapla insana verdiği önemi ortaya koymakta. Bu yüzden Mehmet Bey'in ve Söylemez ailesinin basanları bir kat daha anlamlı. Şirketlere maddenin yanında ruh da katacak olan "duygusal sermaye" anlayışının yaygınlaşacağına olan inancım sonsuzdur. İnsanı değerli hale getiren, ekibiyle duygusal bağ kuran ve başarısını sadece bol sıfırlı bilançolarla değil, memnun ettiği ve duygusal bağ kurduğu kitlelerle ölçen iş insanlarımızın geleceğimizi daha umutlu kıldığını düşünüyor ve mutlu oluyorum. Bu düşüncelerin yaygınlaşması dileğiyle... Erdem Çenesiz TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Semih Söylemez, Duygusal Sermaye adlı eseriyle, girişimcilerin ve yöneticilerin, şirketlerinin rekabet gücünün kaynağmı oluşturabilecekleri, temellerini dayandırabilecekleri çok önemli bir alana dikkatlerimizi çekiyor. Söylemez, bu kitapla tecrübeleriyle döşenmiş, sevgisiyle aydınlanan bir yolda bizlere rehberlik ediyor. Gönülden teşekkürler.

...Cilt Durumu Ciltli. Yayın Tarihi 2012. Yazar Mehmet Semih Söylemez ... Duygusal Sermaye (Ciltli) - Mehmet Semih Söylemez | kitapyurdu.com ... . İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Duygusal Sermaye (Ciltli) - Mehmet Semih Söylemez. 26.60 TL. Duygusal Sermaye, bu ülkenin potansiyeline güvenen, üretimin büyüsüne inanan herkesin temel sermayesi olacak. "Dünyanın en büyük mobilya parçaları üreticilerinden biri olan AGT... Duygusal Sermaye 'i hemen satın almak için tıklayın! BKM Kitap'ın size özel indirim fırsatını kaçırmayın! Türü: Diğer. Sayfa Sayısı: 246. ISBN: 9786053743057. Kapak: Ciltli. Duygusal ... Final Kültür Sanat Yayınları | Duygusal Sermaye (Ciltli) | Mehmet Semi ... . Sayfa Sayısı: 246. ISBN: 9786053743057. Kapak: Ciltli. Duygusal Sermaye Ciltli - Mehmet Semih Söylemez. Final Kültür Sanat Yayınları. Yorumlar (0). Resimler. Duygusal Sermaye Ciltli - Mehmet Semih Söylemez. Ürün Adı: Duygusal Serma...