Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 5. Sınıf İngilizce Konu Özetli Yaprak Test e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

5. Sınıf İngilizce Konu Özetli Yaprak Test PDF EPUB


Kollektif

5. Sınıf İngilizce Konu Özetli Yaprak Test - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 10,13
TARİH 2018-11-27
ISBN 6057958105
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

MEB’in 5. Sınıf kazanımlarının tümüne yönelik yeni nesil sorularla hazırlanmıştır. Her ünite başında konu özetleri yer almaktadır. Konu özetlerinden sonra testler ile konuları pekiştirerek tam öğrenmeyi sağlar. Testler kolaydan zora doğru, öğretim programına bire bir uyumlu olarak hazırlanmıştır.Öğrencilerin yaparak, yaşayarak, uygulamalı bir şekilde öğrenmesini sağlamak için zengin görsel öğeler kullanılmıştır. Öğrencinin okul derslerindeki başarısını yükselterek ortalamasını artırır ve liseye geçiş sınavında başarılı olmasını sağlar.Akıllı tahtaya uyumludur.

...klaması. 5.Sınıf İngilizce Konu Özetli Yaprak Test ... 5.Sınıf İngilizce Yaprak Testler ... . 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9786057958105. 605094. 5. Sınıf İngilizce Konu Özetli Yaprak Test. Evrensel İletişim Yayınları. 8.58. 5. Sınıf İngilizce Konu Özetli Yaprak Test. Konu özetlerinden sonra testler ile konuları pekiştirerek tam öğrenmeyi sağlar. MEB'in 5. Sınıf kazanımlarının tümüne yönelik yeni nesil sorularla hazırlanmıştır. 8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru ... 5. Sınıf İngilizce Konu Özetli Yaprak Test - Kollektif | kitapyurdu.com ... . 8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Gezegeni - 2020 Gezegen Yayıncılık. 8. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 5+1 Fasikül Gezegen Yayıncılık....