Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son Masal e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son Masal PDF EPUB


Levent Kent

Son Masal - Levent Kent pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Levent Kent
DOSYA BOYUTU 5,63
TARİH 2012-11-12
ISBN 9944826013
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

11. yüzyılda çağın üç dâhi delikanlısı aynı mektebe giderler ve birbirlerinden ayrılmadan önce bir ant içerler. Her kim daha önce bir mevkiye gelirse diğerlerini kollayacaktır. Şimdilerde efsane olup kulaktan kulağa yayılan bu yeminin sahipleri için derler ki, biri hükmeden, yaratan; biri keşfeden, seven; biriyse kandıran, yıkan olmuştur.2005 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’nde Naim, Efil ve Hassan bu eski anda atfen benzer bir anlaşma yaparlar. Başlarda basit ve gayet masumane görünen bu anlaşma onların hayatını derinden etkileyecektir.2061 yılında yüzü maskeli bir masalcı her cuma günü zengin ve güçlü bir adam olan Rıza Bey’in köşkünde hikâyeler anlatmaktadır. Rıza Bey, kızı Meryem ve oğlu Barış bu hafta masalcıyı beklerken öncekilerden daha da sabırsızlardır. Çünkü masalcı tanışmalarının yıldönümünde çok özel bir hikâye anlatmaya söz vermiştir.“Duvardaki post çok mu değerlidir Rıza Bey?”Bir an durakladı Rıza Bey. Ne bu tedirginlik, sakinleş biraz...“Çok değerlidir hem de! Ancak güzel bir masalı bozacak kadar değil!”diye cevap verdi kadehini kaldırarak. Nazikçe selam verdi masalcı. Sonra postu dikkatlice duvardan çıkardı. Çocukların oturdukları döşeğin önündeki masadan şaraplar kalktı. Şimdi masalcı postu masaya sermiş, bıçağı elinde hem Hassan’ı anlatıyor, hem Hassan’ı oynuyordu.

...edebilirsiniz. İbrahim Coşar adlı şaire ait tüm şiirleri antoloji ... Son Masal - Levent Kent -Halkkitabevi ... .com da bulabilirsiniz. -Hadi Masal gelemedin kahvaltıya bir türlü kızım, diye bağırıyordu evimizin sultanı. Son 10 dakika kaldı dayan Masal diye diye uyuyakalmışım derste. Son dersti ve beni kimse uyandırmamış.... SON MASAL. 08.08.2012 - Bu Yazı 4589 Kez Okundu. Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0. masal anlatır, hiç yalnız kalmazdı. Şimdi ise, radyo dinlemeye gidiyordu herkes. Can Armağan Ethemoğlu ... Bir Masal - Masal Oku | En Güzel Çocuk Masalları | Kısa Çocuk... ... . Şimdi ise, radyo dinlemeye gidiyordu herkes. Can Armağan Ethemoğlu - SON MASAL kitabı ile ilgili bilgiler ve karşılaştırmalı en uygun fiyat listesi. SON MASAL. Kitap Bilgisi. Alıntılar....