Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gücün Büyük EfsanesiKaranlığın Günbatımı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gücün Büyük EfsanesiKaranlığın Günbatımı PDF EPUB


Cerennur Kara

Gücün Büyük EfsanesiKaranlığın Günbatımı - Cerennur Kara pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cerennur Kara
DOSYA BOYUTU 5,80
TARİH 2016-02-19
ISBN 6056510984
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kaşında koca bir evren olsada korkma! Ne olursa olsun sınırları zorla.1998 doğumlu genç yazar Cerennur Kara'nın Gücün Büyük Efsanesi serisinin ilk kitabı Karanlığın Gün Batımı, Türkçe olarak bilim kurgu severlerin beğenisine sunuldu. Karanlığın Günbatımı'nda kahramanımız Berenay'ın başından geçen ilginç öyküye misafir oluyoruz. Farklı evrenler, değişik gezegenler arasındaki seyahatinde Berenay'ın keşfettikleri okuyucusunu da şaşırtacak.Uzay'ın ve evrenin derinliklerinde varolanları bizlerin yaşamına katacak Berenay.Kahramanlarımız Berenay ve Yılayzer Traylıs'ın Gücün Büyük Efsanesindeki maceralarının ilk kitabı Karanlığın Günbatımı'ndan hemen sonra onları animasyon ve dijital oyun olarak da görebileceğiz.Türkçe Bilim-Kurgu okuyucularının kaçırmaması gereken bir kitap.

... okuyanlar ve Gücün Büyük Efsanesi - Karanlığın Gün Batımı kitabına benzeyen kitaplar ... Gücün Büyük Efsanesi - Karanlığın Gün Batımı - Cerennur Kara ... . oluşan bir hikayenin karanlığın gün batımı adlı ilk serisiyle okuyucunun beğenisine sunulmuştur. Cerennur Kara. Her canlı dünyaya masum olarak gelir. Peki sonsuza kadar masum olarak kalabilir mi? Bu o kişinin seçimine bağlıdır. Kimisi kendi iradesiyle isteyerek masumiyetinden vazgeçer kimisi ise... Gücün Büyük Efsanesi / Karanlığın Gün Batımı Aygan Yayıncılık 9786059707091 Cere ... Gücün Büyük Efsanesi / Karanlığın Gün Batımı ... ... Gücün Büyük Efsanesi / Karanlığın Gün Batımı Aygan Yayıncılık 9786059707091 Cerennur Kara. See more of Gücün Büyük Efsanesi on Facebook. 1998 doğumlu genç yazar Cerennur Kara'nın Gücün Büyük Efsanesi serisinin ilk kitabı Karanlığın Gün Batımı, Türkçe olarak bilim kurgu severlerin beğenisine sunuldu. Gücün...