Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Patasana (Cep Boy) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Patasana (Cep Boy) PDF EPUB


Ahmet Ümit

Patasana (Cep Boy) - Ahmet Ümit pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ahmet Ümit
DOSYA BOYUTU 8,85
TARİH 2017-12-22
ISBN 6051415529
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gaziantep yakınlarıdaki Antik Hitit kentinde bir kazı. Üç bin yıl önce yazılmış tabletler. Tabletlerin bulunmasıyla başlayan cinayetler. Yazman Patasana'nın itirafları. Parlak güneydoğu güneşinin altında karanlık sırlar... Hititlerin tükenişi, Asurlular... Osmanlının son dönemleri, Ermeniler... Günümüz Türkiyesi, Kürtler... Akan kardeş kanı... Bu toprakların değişmeyen yazgısı: Şiddet ve aşk... Bu topraklardaki kanlı tarihe bir ağıt... Bu toprakların zengin kültürüne bir güzelleme..."Ben zalimler çağında yaşayan bir alçaktım. Tanrıların korkak haline getirdiği bir alçak. Alçakların en acınacak olanı, en tiksinti vereni. Yüreğini dalkavukluk, aklını düşmanlıkla besleyen sinsi bir saray yazmanı. Bedenine sinmiş soylu nefretini, görkemli giysilerin yüzündeki derin acıyı, tunçtan daha katı bir mutluluk maskesinin ardına gizleyerek Hatti kralının emrine koşan ikiyüzlü bir tören adamı. Sevdiği kadın, aşkı uğruna ölürken, kralına bağlılığın vakarıyla ellerini göğsünde kavuşturarak sessiz kalmayı seçen, yeryüzünün en onursuz erkeği. Erkeklerin yüz karası. Aşkı için ölmenin yüceliği yerine, sarayın taş duvarlarında büyüyen kendi değersiz varlığının görkemli gölgesine sığınmaktan çekinmeyen, sefihlerin en rezili. Ben ölüler içinde yüzen, ben, tanrılar tarafından alnına, 'Sonsuza kadar acılar içinde kıvranacaktır,' yazılan Saray Başyazmanı Patasana."

...asana (Cep Boy) kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz ... Patasana (Cep Boy) - Ahmet Ümit Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Native ölüler içinde yüzen, native, tanrılar tarafından alnına, 'Sonsuza kadar acılar içinde kıvranacaktır,' yazılan Saray Başyazmanı Patasana. ". ISBN-13: boyutlar: Cep Boy. Ağırlık Ahmet Ümit. Gaziantep yakınlarıdaki Antik Hitit kentinde bir kazı. Üç bin yıl önce yazılmış tabletler. Tabletlerin bulunmasıyla başlayan cinayetler. Yazman Patasana'nın itirafları. Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelec ... Patasana Cep Boy Ahmet Ümit ... . Yazman Patasana'nın itirafları. Ne kadar ŞİMDİ istiyorum ve gelecek yıl daha hızlı olmasını istiyorum! "Patasana (Cep Boy) PDF ile böyle değildi - hiç de öyle değildi. Bu PDF Patasana (Cep Boy)! Onun için ne ?! Ahmet Ümit'in yazdığı Patasana, cep boyu ile yanınızda kolayca taşıyıp dilediğiniz her yerde okuyabileceğiniz ya da okumaya mutlaka zaman ayırabileceğiniz eser. Patasana cep boy. Barkod 9786051415529. Stok Durumu VAR. 114956. 418777. Patasana ( Cep Boy ). Everest Yayınları. 10.00. Yayınevinin Diğer Kitapları. Kar Kokusu/Cep Boy. Patasana - Cep Boy. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Patasana - Cep Boy. Mağaza: kitapci. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Gaziantep yakınlarıdaki Antik Hitit kentinde bir kazı. Üç bin yıl önce yazılmış tabletler. Tabletlerin bulunmasıyla başlayan cinayetler. Yazman Patasana'nın itirafları. Patasana (Cep Boy) - 9786051415529 - Polisiye - Gaziantep yakınlarıdaki Antik Hitit kentinde bir kazı. Üç bin yıl önce yazılmış tabletler. Tabletlerin bulunmasıyla başlayan cinayetler. Patasana Cep Boy kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Gaziantep yakınlarıdaki Antik Hitit kentinde bir kazı. Üç bin yıl önce yazılmış tabletler. Tabletlerin bulunmasıyla başlayan cinayetler. Yazman Patas...