Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sincap Riprip / Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim Serisi 4 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sincap Riprip / Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim Serisi 4 PDF EPUB


Şerife Nihal Zeybek

Sincap Riprip / Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim Serisi 4 - Şerife Nihal Zeybek pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Şerife Nihal Zeybek
DOSYA BOYUTU 8,11
TARİH 2018-11-16
ISBN 6056686399
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

‘Sincap Riprip neden filleri çok merak ediyormuş? Riprip bir fille karşılaşınca ona neler söylemiş?’ Bu soruların cevabına eğlenceli ve eğitici masalımızda yer verdik. Haydi siz de Sincap Riprip ve yavru filin renkli dünyasına misafir olun!Bu masalda Allah’ın isimlerinden El- Musavvir, masal içinde işlenmiş ek olarak çocuklara yönelik bir dille ayrı başlık altında ele alınmıştır.Değerler eğitiminden ‘farklılıklara saygı, yardımlaşmak’ kavramlarına değinilmiştir.‘Haydi Cevap Ver’ bölümündeki sorular, masalın üzerinde tekrar düşünülmesi ve verilmek istenen mesajların vurgulanması amacıyla hazırlanmıştır. Allah’ın güzel isimlerini,rengarenk resimler eşlinde,değerler eğitimiyle birlikte,masallarla öğrenmek ne güzel olurdu değil mi? Biz de öyle düşündük ve Allah’ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim serisini hazırladık! 

...arın cevabına eğlenceli ve eğitici masalımızda yer verdik ... Sincap Riprip / Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim Serisi 4 ... . 'Sincap Riprip neden filleri çok merak ediyormuş? birliktemasallarla öğrenmek ne güzel olurdu değil mi?Biz de öyle düşündük ve Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim serisini hazırladık! ...artan İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Günlük çok satanlara göre Sepete Ekle. 1. Sincap Riprip-Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim ... Sincap Riprip / Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim Serisi 4 ... . 1. Sincap Riprip-Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim 4. Sincap Riprip - Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim - 4 En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Sincap Riprip - Allah'ın İsimlerini Masallarla Öğrenelim - 4. 7.79 TL. Sincap Riprip-Allah'ın...