Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Umre ve Hac Günlüğü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Umre ve Hac Günlüğü PDF EPUB


Senai Demirci

Umre ve Hac Günlüğü - Senai Demirci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Senai Demirci
DOSYA BOYUTU 12,75
TARİH 2012-10-01
ISBN 6054632022
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kalbini ağlattığın kuytulardan çıkıyorsun.Sevdalarına sağır şehirleri terk ediyorsun.Ümidinin kanatlarını kıran dar vakitlerden sıyrılıyorsun.Aşksız ve ışıksız sabahlara veda ediyorsun.Sızılarına merhem olmayan avuntulardan vazgeçiyorsun.“Ne olursan ol, yine gel!” diyor sana Rabbin.Olduğun gibi kabul edildiğin yere varıyorsun.Seni başköşeye koyan göklü Söz’ün şehrine gidiyorsun.Secde secde alnına biriken hasretlerini kucaklamak için yürüyorsun.Ümit yağmurlarının kalbini ıslattığı iklime firar ediyorsun.Kalbini usulca kucaklayan baba ocağına dönüyorsun.Affedildiğin, yeni baştan sevildiğin ana kucağına koşuyorsun.Senai Demirci’den Umrenin ve Haccın iç anlamlarına doğru yürüyen, Mekke’nin ve Medine’nin sembollerini çözen şiirsel bir rehber: Umre ve Hac Günlüğü..

...Yeni Çıkanlar Çok Satanlar Hakkımızda Siparişlerim İletişim ... Hac ve Umre Genel Müdürlüğü ... . 2. Umre ve HAC günlüğü. 9786054632022 çizgi yayınları. umre ve hac günlüğü kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. senai demirci kitapları ve tem müzik film yayın 2012 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap NadirKitap.com'da. 10.32 TL. Senai Demirci'den Umrenin ve Haccın iç anlamlarına doğru yürüyen, Mekke'nin ve Medine'nin sembollerini çözen şiirsel bir rehber: Umre ve Hac Günlüğü. ...baştan sevildiğin ana kucağına koşuyorsun.Senai Demirci`d ... Hac Ve Umre Turları İçin İhtiyacınız Olan Herşey ! | Hac Umre Burada ... . ...baştan sevildiğin ana kucağına koşuyorsun.Senai Demirci`den Umrenin ve Haccın iç anlamlarına doğru yürüyen, Mekke`nin ve Medine`nin sembollerini çözen şiirsel bir rehber: Umre ve Hac Günlüğü.. Umre ve Hac Günlüğü. Yazar: Senai Demirci Yayinevi: Tfm Müzik. Senai Demirci'den Umrenin ve Haccın iç anlamlarına doğru yürüyen, Mekke'nin ve Medine'nin sembollerini çözen şiirsel bir rehber.......