Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk PDF EPUB


Becky Chambers

Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk - Becky Chambers pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Becky Chambers
DOSYA BOYUTU 9,11
TARİH 2018-11-23
ISBN 6052221549
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Nefes kesen, insanı içine çeken ve daha da önemlisi keyifli bir roman. Okurken bitmesini istemedim.”Sarah Lotz Rosemary Harper, Gezgin adlı uzay gemisinin mürettebatına katıldığında çok fazla şey beklemiyordu. Toplama bir gemi olan Gezgin, ona ihtiyacı olan her şeyi sunuyordu: Bir süre evi olarak adlandırabileceği küçük bir oda, galakside gerçekleşecek uzun bir macera ve sorunlarla dolu geçmişinden uzak bir yaşam.Ama Rosemary, Gezgin’de umduğundan fazlasını buldu. Hiperuzayda uzak mesafeleri birbirine bağlamak için tüneller açan geminin mürettebatı çeşitli uzaylı ırklardan oluşuyordu. Her biri farklı kişiliklere, anatomik özelliklere ve toplumsal kurallara sahipti. Burada da, tıpkı galaksinin tümünde olduğu gibi yaşam kaotik ve çılgındı. Hayatlarının iş teklifini aldıklarında, buna bir de tehlike eklenmişti.Uzayın derinliklerinde, çok uzaklardaki küçük, öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni, sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. 

... bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk | bkmkitap.com ... . Uzayın derinliklerinde çok uzaklardaki küçük öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. TRENDYOL PAZARYERİ. Uzayın derinliklerinde, çok uzaklardaki küçük, öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni, sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk - Becky Chambers. Mağaza: Eva kitap. Sorunuzu aşağıdak ... KÜÇÜK ÖFKELİ GEZEGENE YOLCULUK - BECKY... | Nadir Kitap ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk - Becky Chambers. Mağaza: Eva kitap. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Uzayın derinliklerinde, çok uzaklardaki küçük, öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni, sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. Detaylı Bilgi ve Tanıtım. Uzayın derinliklerinde, çok uzaklardaki küçük, öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni, sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk. Uzayın derinliklerinde çok uzaklardaki küçük öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk. Yeni. Ücretsiz Kargo. Toplama bir gemi olan Gezgin, ona ihtiyacı olan her şeyi sunuyordu: Bir süre evi olarak adlandırabileceği küçük bir oda, galakside gerçekleşecek... Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk kitabının ücretsiz pdf'ini indirebilirsiniz. Uzayın derinliklerinde, çok uzaklardaki küçük, öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni, sevgiyi ve huzuru yeniden... Becky Chambers kaleminden Küçük Öfkeli Gezegene Yolculuk kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Uzayın derinliklerinde, çok uzaklardaki küçük, öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni, sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. Uzayın derinliklerinde, çok uzaklardaki küçük, öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni, sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. Becky Chambers. "Nefes kesen, insanı içine çeken ve daha da önemlisi keyifli bir roman. Okurken bitmesini istemedim.". Sarah Lotz. RosemaryHarper, Gezgin adlı uzay gemisinin mürettebatına... Becky Chambers. "Nefes kesen, insanı içine çeken ve daha da önemlisi keyifli bir roman. Okurken bitmesini istemedim.". Sarah Lotz. Rosemary Harper... 15.44 TL. Uzayın derinliklerinde, çok uzaklardaki küçük, öfkeli bir gezegene doğru yola çıktıklarında güveni, sevgiyi ve huzuru yeniden tanımlayacaklardı. 35 TL. Uzayın derinliklerinde, çok...