Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kemal’in Londra Günlüğü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kemal’in Londra Günlüğü PDF EPUB


Özge A. Lokmanhekim

Kemal’in Londra Günlüğü - Özge A. Lokmanhekim pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Özge A. Lokmanhekim
DOSYA BOYUTU 6,92
TARİH 2017-07-05
ISBN 9752120754
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kemal’in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı.Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. Anne ve babasıyla birlikte gezmekten, kimi etkinliklere katılmaktan, farklı kültürleri öğrenmekten hoşlanan, farkındalığı yüksek bir çocuk.Bundan böyle onu kâh Londra’da, kâh Brüksel’de ya da dünyanın bir başka kentini gezerkenbulacaksınız.Kemal gezi günlüklerini arkadaşlarıyla paylaşırken gittiği yerlerin önemli ve tarihî mekânlarını, yemeklerini ve geleneklerini anlatacak.Tabii onlar da bu kitapları okurken yalnızca bir şehir seyahatinin ayrıntılarına değil, küçük bir çocuğun iç dünyasına ve heyecan dolu duygularınatanıklık edecekler...Kemal’in Londra Günlüğü, sehrincocukhali.com’un yazarı Özge A. Lokmanhekim’in kaleminden dökülen keyifli bir kitap.Gökçen Eke’ninillüstrasyonlarıyla hayat bulan öykü, küçük okurlara keyif dolu saatler vadediyor.

... anlatan ilk şehir günlüğü de Altın Kitaplar'dan çıktı ... Kemal'in Londra Günlüğü | Blogcu Anne ... . Kemal'in Londra Günlüğü, Londra'ya yolu düşecek olan bıdıklar ve aileler için harika bir başlangıç rehberi. Çocuk-ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen Kemal'in Londra Günlüğü, anne-babası ile Londra'ya giden minik Kemal'in gözünden şehri anlatıyor. Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. Özge A ... Kemal'in Londra Günlüğü - Özge A. Lokmanhekim -Halkkitabevi ... . Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklardan biri. Özge A. Lokmanhekim. Kemal'in Londra Günlüğü çocuk ve ebeveyn ilişkisinin en olumlu ve keyifli yanlarını sergileyen bir dizinin başlangıç kitabı. Kemal, sahip olduğumuz o meraklı çocuklarda...