Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yeni Başlangıçlar Mevsimi / Küçük Mucizeler Dükkanı 6 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yeni Başlangıçlar Mevsimi / Küçük Mucizeler Dükkanı 6 PDF EPUB


Debbie Macomber

Yeni Başlangıçlar Mevsimi / Küçük Mucizeler Dükkanı 6 - Debbie Macomber pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Debbie Macomber
DOSYA BOYUTU 9,43
TARİH 2018-10-04
ISBN 6051734729
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitapları bütün dünyada onlarca dile çevrilen ve milyonlarca satan Debbie Macomber, en sevilen serisiyle artık Epsilon’da...Örgü örmek ve yaşam. İkisi de başlangıçlar… ve bitişlerle ilgilidir. Bir Yumak Mutluluk’un sahibi Lydia Goetz de bu yüzden Örgüyle Bırak Alışkanlıkları adıyla bir kurs vermektedir. Bu kurs, bir şeyleri –ya da birilerini!– bırakmak ve hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen insanlar içindir. Kursun ilk kayıtlı öğrencisi, bir erkekle olan ilişkisini geride bırakmaya çalışan Phoebe Rylander olur.Alix Turner ve eşine gelince, onlar bebek sahibi olmak istemektedir, Alix de bu yüzden sigarayı bırakmak zorundadır. Bryan Hutchinson ise aile şirketini yönetmenin stresiyle baş etmenin bir yolunu bulmaya çalışmaktadır.Bir de Lydia’nın arkadaşı Anne Marie Roche vardır kursta. Anne Marie ve evlatlık kızı Ellen nihayet hayatlarında güvenli ve mutlu bir rutin yakalamışlardır, ancak aniden hayatlarına giren yabancının sormak istediği bazı sorular vardır.Bu sırada, Lydia ve eşi Brad de beklenmedik bir şekilde manevi evlatları olan on iki yaşında, öfkeli ve başına buyruk bir çocukla başa çıkmakta zorlanmaktadır.Fakat biliyorsunuz, hayatınızın ipleri elinizden kaçacak gibi olduğunda, dostlarınız her zaman yardıma hazırdır!

...yle artık Epsilon'da... Örgü örmek ve yaşam ... Yeni Başlangıçlar Mevsimi / Küçük Mucizeler Dükkanı 6 - Debbie... ... . Yeni Başlangıçlar Mevsimi: Küçük Mucizeler Dükkanı 6. Yeni Başlangıçlar Mevsimi. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: Bugün 16:35 Amazon Türkiye. Örgü örmek ve yaşam. İkisi de başlangıçlar… ve bitişlerle ilgilidir. Bu kurs, bir şeyleri -ya da birilerini!- bırakmak ve hayatlarında yeni bir sayfa açmak isteyen insanlar içindir. : Debbıe Macomber. Yeni Başlangıçlar Mevsi ... Yeni Başlangıçlar Mevsimi-Küçük Mucizeler Dükkanı... - GittiGidiyor ... . : Debbıe Macomber. Yeni Başlangıçlar Mevsimi-Küçük Mucizeler Dükkanı 6 Epsilon Yayınevi | 9786051734729. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Küçük Mucizeler Dükkânı #6 Yeni Başlangıçlar Mevsimi -...