Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Rüzgarın Ruhu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Rüzgarın Ruhu PDF EPUB


Nihat Gökmen

Rüzgarın Ruhu - Nihat Gökmen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Nihat Gökmen
DOSYA BOYUTU 10,37
TARİH 2018-09-21
ISBN 6059275125
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Boztepe’ de teleferiğe binen üç arkadaş, bir süre sonra denzden yükselen hortumun içinde bulurlar kendilerini. Göz gözü görmez olur. Savrulmaya başlayan kabin biranda altüst olur. Korku içinde titreyen gençler, derin bir şoka girerler. Ardından kabinin camlar parçalanır ve rüzgar her birini birer kağıt parçası gibi sürüklemeye başlar. Tam yere çakılmak üzereyken, görülmeyen bir aracın içine alınırlar. Derken, bu kez keyifli bir yolculuk başlar. Nelerin olup bittiğine bir türlü akıl erdiremezler. Sonunda Rüzgarın Ruhu onlarla konuşmaya başlar. Yüzlerce kilometre uçtuktan sonra Boyabat Kalesi’ ne, oradan Anıtkabir’e geçerler. Nefes kesen olaylar birbirini kovalar durur. Bu olağanüstü süreçler biter bitmez, oradan Biga’ ya, ardında Bilecik’ e ulaşırlar. En sonunda kendilerini İlkçağ’ın karanlığında, Kapadokya Derinkuyu’ da ki yeraltı şehrinde bulurlar. Dehşet dolu olayların hepsi onları beklemektedir.

...0 LT. Alındığında Bağlanır. - Açıklama: Yerel dükkan sahipleri bunu uygun fiyata satın alabilirler ... Rüzgar Ruh Taşı Parçası - BDO Codex ... . Nihat Gökmen. Boztepe' de teleferiğe binen üç arkadaş, bir süre sonra denzden yükselen hortumun içinde bulurlar kendilerini. Göz gözü görmez olur. Savrulmaya başlayan kabin biranda altüst olur. 10.40 TL. Nelerin olup bittiğine bir türlü akıl erdiremezler. Sonunda Rüzgarın Ruhu onlarla konuşmaya başlar. Yüzlerce kilometre uçtuktan sonra Boyabat Kalesi' ne oradan Anıtkabir' e geçerler. rüzgarın ruhu. Ne ... Rüzgarın Ruhu - YouTube ... . Yüzlerce kilometre uçtuktan sonra Boyabat Kalesi' ne oradan Anıtkabir' e geçerler. rüzgarın ruhu. Nelerin olup bittiğine bir türlü akıl erdiremezler. Sonunda Rüzgarı...