Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Birinci Çoğul Şarkı (Karton Kapak) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Birinci Çoğul Şarkı (Karton Kapak) PDF EPUB


Erdal Alova

Birinci Çoğul Şarkı (Karton Kapak) - Erdal Alova pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Erdal Alova
DOSYA BOYUTU 10,72
TARİH 2015-11-04
ISBN 6053325703
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Antik Çağ Anadolusu’nun “İnsan Manzaraları”… Alova Birinci Çoğul Şarkı’da Kibele’den Mithras’a, Anadolu Gizemleri’nin etkili olduğu bir coğrafyada yaşanan gizli Tarih’i resmi Tarih karşısında şiirle deşifre ederek, özel adların ve tarihlerin yer almadığı bir Karşı Tarih yaratıyor. Böylece, tarihsel önyargılardan, verili resmi bilgiden uzak bir düzlemde Anadolu uygarlıklarına yeni bir taraftan bakıyoruz. Bu şiir-kent’in giriş kapısının alınlığında Octavio Paz’ın şu sözleri kazılıdır: “Kalabalık Geçmiş’le ıssız Gelecek arasında, Çağımızın en büyük gizemi, hiç kuşkusuz, değişim içinde değişmeyeni bulmaktır.”

...arih'i resmi Tarih... Alova Birinci Çoğul Şarkı'da Kibele'den Mithras'a Anadolu Gizemleri'nin etkili olduğu bir coğrafyada yaşanan gizli Tarih'i resmi Tarih karşısında şiirle 2015 ... Birinci Çoğul Şarkı (Karton Kapak) - Erdal Alova | kitapyurdu.com ... . Baskı. 1. Cilt Durumu. Karton Kapak. Dil. (#552906517). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Birinci Çoğul Şarkı (Karton Kapak). Ciltli - Ciltsiz (Karton Kapak) Kitap Farkı Nedir? adlı videoma hoş geldiniz. Bu videoda sizlere Ciltli kitapların, ciltli kitabın nasıl oldu ... Birinci Çoğul Şarkı (Karton Kapak) / Erdal Alova / İş... - GittiGidiyor ... . Birinci Çoğul Şarkı (Karton Kapak). Ciltli - Ciltsiz (Karton Kapak) Kitap Farkı Nedir? adlı videoma hoş geldiniz. Bu videoda sizlere Ciltli kitapların, ciltli kitabın nasıl olduğunu ve ciltsiz... Erdal Alova kaleminden Birinci Çoğul Şarkı (Karton Kapak) kitabı...