Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Doğum Günün Kutlu Olsun / Ceren'in Maceraları 2 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Doğum Günün Kutlu Olsun / Ceren'in Maceraları 2 PDF EPUB


Bestami Yazgan

Doğum Günün Kutlu Olsun / Ceren'in Maceraları 2 - Bestami Yazgan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bestami Yazgan
DOSYA BOYUTU 9,61
TARİH 2018-09-26
ISBN 6053700241
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Arkadaşım Şebnem'in doğum günü yaklaşırken beni aldı bir kaygı.Onun en iyi arkadaşıyım, öyleyse en güzel hediyeyi ben vermeliyim.Kalem alsam, başkaları da alır. Kitap, güzel ama onu herkesdüşünebilir. Öyleyse ne, ne yapmalıyım?Gece aklıma ilginç bir fikir geldi. Pergelin ucuyla sıramızınortasına bir kalp çizsem... Sonra kalbi bir çizgiyle ikiye bölüp biryanına "Ş", bir yanına "C" yazsam. Boşlukları da çiçeklerle süslesem...Hımm, tam bana göre bir hediye. Teneffüste gizlice çizer, dersteüzerini kitapla örterim. Doğum günü hediyemin açılışını da Şebnem'eyaptırırım.

...ü yaklaşırken beni aldı bir kaygı.Onun en iyi arkadaşıyım, öyleyse en güzel hediyeyi ben vermeliyim ... Doğum Günün Kutlu Olsun / Ceren'in Maceraları 2 - Bestami Yazgan ... .Kalem alsam, başkaları da alır. Arkadaşım Şebnem in doğum günü yaklaşırken beni aldı bir kaygı.Onun en iyi arkadaşıyım, öyleyse en güzel hediyeyi ben alsam, başkaları da alır. Kitap, güzel ama onu herkesdüşünebilir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Cerenin Maceraları 2 - Doğum Günün Kutlu Olsun. Mağaza: Yeryüzükitap. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme a ... Cerenin Maceraları 2 - Doğum Günün Kutlu Olsun - ePttAVM ... . Mağaza: Yeryüzükitap. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürün Adı. Doğum Günün Kutlu Olsun / Ceren'in Maceraları 2. Yazar. Bestami Yazgan. Mesela bu yazımızda yazar Bestami Yaz...