Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Herkes İçin GeometriHedef En Az 15 Soru e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Herkes İçin GeometriHedef En Az 15 Soru PDF EPUB


Tuncay Birinci

Herkes İçin GeometriHedef En Az 15 Soru - Tuncay Birinci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tuncay Birinci
DOSYA BOYUTU 12,13
TARİH 2015-10-21
ISBN 6055183974
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sevgili Adaylar, Geometri dersinde %100 başarılı olabilmeniz için bu kitabı hazırladık. Kitap hazırlanırken yıllardır öğrencilerimizin yaşadığı öğrenme zorluklarını esas aldık. Bu nedenle, bilinmesi gereken temel geometri kavramlarını 17 ders içeriği ile yapılandırdık. Her derste bilinmesi gereken temel kavramları sizlere anlattık. Bu anlatımda da hiçbir durumu atlamadan, kavramları pekiştirici, şekillere bakışı geliştirici çok sayıda ham soru kullandık. Ezbere kaçılmaması için de dersin sonuna ders içeriği ile ilgili karma testler koyduk. Hiçbir koşulda, öğrenilmeyen bir kavramı bir sonraki derse bırakmadık. Öğrenmeyi adım adım gerçekleştirdik. Geometri dersini kendi kendinize başarabilme esasına uygun olarak hazırladığımız bu kitapta, kavramlar arası geçişlerde zorlandığınızda kuş sembolü size yardımcı olacaktır. Kitabı kullanırken ham sorularda sayfanın üst tarafındaki soru kökünü okumanız gerekmektedir. Ham sorular üzerinde bir değişken varsa o değişken sorulmaktadır. Birden çok değişken varsa, sizden istenilen, soruda belirtilmiştir. Geometriyi yapabileceğinizi bu kitapla kendinize kanıtlayın!

...ilgi Sarmal Yayınları AYT Matematik 15 x 40 Evdekal Özel Denemeleri ... Delta Herkes İçin Geometri Hedef En Az 15 Soru - Yüksel Fiyatı ... . 19.26 TL. Sevgili Adaylar, Geometri dersinde %100 başarılı olabilmeniz için bu kitabı hazırladık. Kitap hazırlanırken yıllardır öğrencilerimizin yaşadığı öğrenme zorluklarını esas aldık. Ve şirketin satın alınmasının bir sonucu olarak, MOBI Delta Herkes İçin Geometri Hedef En Az 15 Soru - Yüksel Kargacı kitapların cihazlarda çoğaltılması çok zordur. E-kitap Microformat kullanarak kitabın elektronik bir sürümünü ... Delta Herkes İçin Geometri Hedef En Az 15 Soru - Yüksel Fiyatı ... . E-kitap Microformat kullanarak kitabın elektronik bir sürümünü içerir Delta Herkes İçin Geometri Herhangi bir uygulamayı indirebilir ve uzantıyı açabilirsiniz. Delta Herkes İçin Geometri Hedef En Az... Tuncay Birinc...