Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Adli Muhasebe e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Adli Muhasebe PDF EPUB


Hakan Taştan

Adli Muhasebe - Hakan Taştan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hakan Taştan
DOSYA BOYUTU 12,30
TARİH 2018-11-05
ISBN 6055899455
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Adli Muhasebe kitabı, dünyada önemli bir yere sahip olan ancak ülkemizde henüz gerekli değeri ve önemi kazanamamış olan adli muhasebenin ekonomik ve teknolojik gelişmeler ışığında ayrıntılı olarak inceleyerek konunun ilgili makamlar için daha iyi anlaşılmasına katkıda bulunmaktır. Ekonomik gelişmelerin ülke sınırlarını aşan ticaret, serbest dolaşım bölgeleri işletme yapılarını önemli ölçüde etkileeyerek değiştirmesi beraberinde firmaların denetimini zorlaştırmıştır. Alınan önlemlere rağmen, dolandırıcılık ve hile sorunları nedeni ile dünya çapında üretimin önemli bir bölümü kaybolmaktadır. Dolayısıyla birçok bağımsız kurum bu kayıpları önlemek için yeni denetim teknikleri kullanmaktadır. Adli Muhasebe kitabı adli muhasebe mesleğini tanıtmak ile beraber bu mesleğin kapsamına giren hileli işlemlerin tespiti ve sonrasında uygulanan prosedürü aktarmaktadır.

...içimlerde monte edilmesi olasılığı bulunmaktadır (12) ... Adli Muhasebe Konusunda Öğrenmek İstediğiniz Her Şey İçin... ... . Muhasebe ve denetim mesleği için yeni bir alan olan ve hukuk, psikoloji, suç bilimi, yazı bilimi gibi pek çok bilim dalı ile yakın ilişkisi olan Adli Muhasebe ülkemizde yeterince tanınmamaktadır. Adli Muhasebe kitabı adli muhasebe mesleğini tanıtmak ile beraber bu mesleğin kapsamına giren hileli işlemlerin tespiti ve sonrasında uygulanan prosedürü aktarmaktadır. Çalışmanın amacı adli muhasebe eğitiminin nasıl ol ... PDF Microsoft PowerPoint - Adli Muhasebenin İçeriği, Gelişimi ve Türkiye... ... . Çalışmanın amacı adli muhasebe eğitiminin nasıl olması gerektiğinin seçilmiş örnekler çerçevesinde sezgisel olarak değerlendirilmesidir. Bu örnekler Utica Koleji ve West Virginia Üniversitesi’dir. ADLİ Muhasebe Uzmani. 180 likes. Hile önleme- araştırma ve denetimi, mahkemelerde uzman şahitlik- dava DSTK.danışmanlığı. Anahtar Kelimeler: Muhasebe, Denetim, Adli Muhasebe Eğitimi, Türkiye. Bu bağlamda çalışmada seçilmiş örnekler ile Türkiye'de adli muhasebe eğitimi üzerinde durulmaya çalışılacaktır. Modern rekabetçi iş ortamında, adli muhasebe işletme işletmelerinde çok önemli bir rol oynamaktadır. Adli Muhasebe, muhasebe alanında ceza soruşturmasında sıkça kullanılan bir muhasebe dalı... Adli muhasebe, hileli uygulamaların araştırılması ve finansal işlemlerin yasal işlemlerin kullanımına hazırlanması için çeşitli becerilerin kullanılmasıdır. Hakan Taştan. Adli Muhasebe kitabı, dünyada önemli bir yere sahip olan ancak ülkemizde henüz gerekli değeri ve önemi kazanamamış olan adli muhasebenin ekonomik ve teknolojik gelişmeler... Yaşanan muhasebe ve denetim skandallarının sonucu, adli muhasebecilik Adli muhasebe; muhasebe, denetim ve araştırma yöntemlerinin yasal sorunların çözümünde kullanılmasıdır. Eğer bir işiniz varsa, özellikle büyük olanı, bir noktada adli bir muhasebeci ile karşılaşmanız olasıdır. Adli bir muhasebeci, denetimleri gerçekleştirmede ve finansal kötülükleri araştırmakta uzmanlaşmış... Adli muhasebe ülkemizin gelişiminde gerisinde kalıyor, adli talebi giderek belirgin muhasebe. Bu nedenle, endüstri uzmanları genel olarak beklenen piyasa talebi adli muhasebe artan olacak. ...