Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kayıp Kıta e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kayıp Kıta PDF EPUB


Cenk Kayakuş

Kayıp Kıta - Cenk Kayakuş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cenk Kayakuş
DOSYA BOYUTU 6,64
TARİH 2018-11-15
ISBN 6056864483
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

ARALIK 1936, ÇANKAYA KÖŞKÜTürk Tarih Tezi üzerinde çalışmalar yapan Mustafa Kemal Atatürk’e önemli ve son derece gizli bir paket gönderildiği haberi ulaşır.NİSAN 2015, DOLMABAHÇE SARAYIİstanbul Boğazı’nda yaşanan bir gemi kazası sonucu depo temelleri hasar gören Dolmabahçe Sarayı’nda binlerce yıllık antik tabletler ortaya çıkar. Ulusal Arkeoloji Kurumu'nun davet edildiği ve Hakan Geda’nın tabletleri incelemek üzere katıldığı bir toplantı sırasında büyük bir saldırı yaşanır ve antik tabletler kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılır. Bu olaydan yalnızca iki hafta sonra İstanbul şiddetli bir depremle sarsılmaya başlar. Marmara fayı kırılmış ve beklenen felaket gelmiştir.Bütün Türkiye’yi dehşete sürükleyen depremin ardından dünyanın farklı yerlerinde başka doğa olayları da yaşanır. Peki tüm bunların Atatürk’ün tarih çalışmaları ve Dolmabahçe Sarayı’nda orta- ya çıkan antik tabletlerle ilgisi nedir?İpuçlarını birleştirmeye çalışan Hakan Geda, hükümetin desteği ile Moğolistan’ın ıssız topraklarında hayatı pahasına bir maceraya atılır. Gobi Çölü’nün derinliklerinde karşılaştığı gerçekler ise Atatürk’ün araştırmalarından günümüze kadar devam eden olayların nihai noktasıdır ve tüm dünya korkunç bir teknolojiyle karşı karşıyadır. Gerilimli olay örgüsü ve her sayfaya yayılmış nefes kesici aksiyonuyla Kayıp Kıta, Cenk Kayakuş’un macera romancılığında geldiği noktayı bir kere daha vurguluyor.

...ölümü, 19. yüzyılda yasamış olan İngiliz araştırmacı James Churchward'in incelemeleri neticesinde gün yüzüne çıkmıştır ... Kayıp Kıta MU ... . Öğrenip tabletleri tercüme ettikten sonra ise Büyük Okyanus'ta Avustralya'nın iki katı büyüklüğünde bir kıta olduğunu tespit etmiştir. 1- Yeryüzünde insanın ilk ortaya çıktığı kıta Mu kıtasıdır. Atatürk Kayıp Kıta MU'DA Ne Aradı ? "M.Ö. 200.000 ile 70.000 yillari arasinda Pasifik'te Mu adinda Avustralya'dan kat kat büyük bir Kita mi vardi? Büyük Okyanus'ta yer al ... Kayıp Kıta "MU" ... .Ö. 200.000 ile 70.000 yillari arasinda Pasifik'te Mu adinda Avustralya'dan kat kat büyük bir Kita mi vardi? Büyük Okyanus'ta yer alan ve 14 bin yıl önce batan efsanevi kıta "MU". Binlerce yıl öncesine dayanan mitlere göre, kıta üzerinde yaşayan 64 milyon insan esrarengiz bir şekilde sulara gömülmüştü. kitapta kıtanın varlığına dair öyle doyurucu deliller konmuş ki ortaya, bir üstteki entry de dikkatimi çekti, bence edinilip okunulması gereken kitaplardan biri kayıp kıta mu... Modern bilimin tektonik plakalar teorisi, batık kıta efsanelerine duyulan ilgiyi azaltmıştır. Kayıp kıta Mu'yu asıl popüleştiren isim araştırmacı ve kaşif, James Churcward (1852-1936) olmuştur. İkinci göç yolu kıta ya göre doğuya giden, Meksika'nın güneydoğusundan Atlantis kıtasına geçen yoldur. James Churchward'ın Kayıp Kıta Mu kitabındaki hayalî harita, 1927. Kayıp Kıta Mu, ömrünü neredeyse bu konuya harcayan James Churchward'ın Mu araştırmaları hakkındaki temel bilgilerini içeren ilk kitabıdır. (Tanıtım Bülteninden). ''Sevgi, bütün kapıların anahtarıdır.'' Kayıp Kıta : Mu Uygarlığı. Batık kıta Mu'nun keşfedilmesiyle birlikte insanlığın ve dünyamızın tarihine daha farklı bir gözle bakmak zorunda kalıyoruz. 19 Nisan 2017 Çarşamba. Kayıp Kıta " Mu Kıtası ". Kayıp Kıta Mu. Yaşayan insanlar beyaz derili ve sarı saçlı olarak tanımlanır dinleri tek tanrılı din ve 4 ırktan oluştuklarına dair yazılar vardır. 13 yıl önce - Sal 05 Arl 2006, 20:32. Kayıp Kıta MU. Mu uygarlığı ve naacaller. kayıp kıta üzerinde araştırmalar yapmıştır.Sizin de bu kayıp kıta hakkında bildikleriniz varsa bilgileri paylaşalım. Asya ve Amerika arasında olduğu söylenen kayıp kıta Mu'nun Türklerin kökeninin olduğu yer olduğu iddia ediliyor. Kıta sadece yabancıların değil, Atatürk'ün de ilgisini çekmiştir. Kat B Blok NO: 1559 Okmeydanı/İstanbul Tel: 0 212 221 73 96 - 97 Fax: 0 212 220 07 96 www.noktakitap.com.tr/e-mail: info[email protected] KAYIP KITA MU JAMES CHURCHWARD... Kayıp kıta Mu, uzun yıllar araştırma konusu olmuş, hikayesi uzun yıllar konuşulmuş ve araştırılmıştır. Birçok kişinin araştırma yaptığı efsane kıta olarak da adlandırılır. Ana Sayfa » Tarih » Kayıp Kıta Mu Efsa...