Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ata’mla İzmir’de e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ata’mla İzmir’de PDF EPUB


Cihangir Defterdar

Ata’mla İzmir’de - Cihangir Defterdar pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Cihangir Defterdar
DOSYA BOYUTU 8,78
TARİH 2018-11-16
ISBN 6059484848
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kahramanımız Mustafa Umut, kendisini bir anda İzmir sokaklarında bulur. Tren garına yakın bir yerde, bir Türk askerinin rehin alındığını görür. Askeri kurtarmaya çalışır. Ancak asker ona başka bir görev verir. Düşmanlar Hükümet Konağı binasında Mustafa Kemal Paşa’ya bir suikast planlamıştır. Suikastın planının öğrenilmesi ve engellenmesi, Türk halkının geleceği için hayati öneme sahiptir.Mustafa Umut, ne pahasına olursa olsun suikast planını çözmeye ve engellemeye karar verir. Ancak suikast planını çözmek kolay değildir. Hükümet Konağı binasına gizlice girilmesi ve suikast planının çözülmesi gerekmektedir.Mustafa Umut’un bu zorlu macerasına eşlik etmek ister misin?Her bölüm sonundaki soruları doğru cevaplayarak, Mustafa Umut’a yardımcı olmaya ne dersin? 

...a Umut, kendisini bir anda İzmir sokaklarında bulur ... Meb İzmir İl Millî Eğitim Müdürlüğü ... . Tren garına yakın bir yerde, bir Türk askerinin rehin alındığını görür. Askeri kurtarmaya çalışır. Giriş. Kayıt Ol. Atamla İzmirde. Atamla İzmirde. Kitap Özelliği. Baskı Yılı. Ata'mla İzmir'de. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 4 adetSon güncelleme: 36 dakika önce D&R. Ata'mla İzmir'de İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Ata'mla İzmir' ... Ata'mla İzmir'de - Cihangir Defterdar | kitapyurdu.com ... . Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Ata'mla İzmir'de / Cihangir Defterdar ürününün 6 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Ata'mla İzmir'de / Cihangir Defterdar yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. 10.80 TL. Kahramanımız Mustafa Umut kendisini bir anda İzmir sokaklarında bulur. Tren garına yakın bir yerde bir Türk askerinin rehin alındığını görür. Askeri kurtarmaya çalışır. İzmir' de görev yapan basın çalışanları ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları halı saha maçında karşılaştı, kazanan centilmenlik oldu. MHP İzmir'de 4 atama. MHP İzmir'de, Bornova, Buca, Kiraz ve Karaburun ilçe başkanlarının ataması yapıldı. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Ata'mla İzmir'de. Kahramanımız Mustafa Umut, kendisini bir anda İzmir sokaklarında bulur. Tren garına yakın bir yerde, bir Türk askerinin rehin alındığını görür. Ürün Sepetinize Eklendi! Ata'mla İzmir'de. ...sınıf emniyet müdürleri ve emniyet amirlerinin terfi ve yeni tayin yerleri, İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ın onayının ardından açıklandı. Ayyıldız onaylı atamalar şu şekilde belirlendi Cihangir Defterdar'nin hazırlayıp Yediveren Çocuk tarafından sunulan Atamla İzmirde kit...