Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Herkes İçin Osmanlı Padişahları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Herkes İçin Osmanlı Padişahları PDF EPUB


Prof. Dr. Oğuz Aytepe

Herkes İçin Osmanlı Padişahları - Prof. Dr. Oğuz Aytepe pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Oğuz Aytepe
DOSYA BOYUTU 3,96
TARİH 2012-09-11
ISBN 9751032379
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Herkes için Osmanlı Padişahları, Osmanlı Devleti’ni kuran ve 622 yıl yaşatan yöneticilerin siyasi, askeri, ekonomik yaklaşımlarınıve uygulamalarını ana hatlarıyla inceleyen bir çalışmadır.36 padişahın yaşamı ve beşeri yönleri öne çıkartılarak anlatılan bu eserde Osmanoğulları hakkında genel bir bilgi sahibiolacaksınız.Üç kıtaya yayılarak güçlü ve etkili bir imparatorluk kimliği kazanmış olan bu büyük devletin tarihiyle birlikte padişahlarınıda tanıyacaksınız.

... bir çalışmadır. 12 TL. Herkes İçin Osmanlı Padişahları-İnkılap Kitabevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz ... Osmanlı Padişahları ... . Oğuz Aytepe. Herkes için Osmanlı Padişahları, Osmanlı Devleti'ni kuran ve 622 yıl yaşatan yöneticilerin siyasi, askeri, ekonomik yaklaşımlarını ve uygulamalarını ana hatlarıyla inceleyen bir... Osmanlı İmparatorluğu'nu bu günlere taşıyan Osmanlı padişahları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Osmanlı İmparatorluğu 36 padişahı ile 6 yüzyıl var oldu. 9. Osmanlı Padişahı 74. İslam Halifesi olan isim ... Hacca Giden Osmanlı Padişahları, Padişahlar Neden Hacca... ... ... Osmanlı İmparatorluğu'nu bu günlere taşıyan Osmanlı padişahları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Osmanlı İmparatorluğu 36 padişahı ile 6 yüzyıl var oldu. 9. Osmanlı Padişahı 74. İslam Halifesi olan isim aynı zaman da İlk Osmanlı halifesidir. İçeriğimizi beğendiyseniz kronolojik sırayla bütün osmanlı padişahları yazımızı da inceleyebilirsiniz. Herkes için Osmanlı Padişahları, Osmanlı Devleti'ni kuran ve 622 yıl yaşatan yöneticilerin siyasi, askeri, ekonomik yaklaşımlarını ve uygulamalarını ana hatlarıyla inceleyen bir çalışmadır. 12 TL. Herkes için Osmanlı Padişahları, Osmanlı Devleti'ni kuran ve 622 yıl yaşatan yöneticilerin siyasi, askeri, ekonomik yaklaşımlarını ve uygulamalarını ana hatlarıyla inceleyen bir çalışmadır....