Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hace Nasreddin Hz. e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hace Nasreddin Hz. PDF EPUB


Fatih Babaoğlu

Hace Nasreddin Hz. - Fatih Babaoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fatih Babaoğlu
DOSYA BOYUTU 12,70
TARİH 2015-07-31
ISBN 6055385613
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Nasreddin Hoca Hazretleri, çoğu sonradan uydurulmuş fıkraların kahramanı olmaktan çok öte mübarek bir şahsiyet. Fatih Babaoğlu, Anadolu’nun bağrında yetişmiş bu nüktedan âlimi gerçeklerin ışığında akıcı bir üslupla romanlaştırmış. Onun önce tasavvuf yolculuğunu ve ilmi seviyesini öğrenmek, hazır cevaplarıyla aslında ne demek istediğini doğru anlamak için bu eser büyük boşluğu dolduruyor.

...Babaoğlu. 9.26 TL. Nasreddin Hoca Hazretleri, çoğu sonradan uydurulmuş fıkraların kahramanı olmaktan çok öte mübarek bir şahsiyet ... Hace Nasreddin Hz. ... . Fatih Babaoğlu, Anadolu'nun bağrında yetişmiş bu nüktedan âlimi gerçeklerin... 7.41 TL. Nasreddin Hoca Hazretleri, çoğu sonradan uydurulmuş fıkraların kahramanı olmaktan çok öte mübarek bir şahsiyet. Fatih Babaoğlu, Anadolu'nun bağrında yetişmiş bu nüktedan âlimi gerçeklerin... Fatih Babaoğlu. Nasreddin Hoca Hazretleri, çoğu sonradan uydurulmuş fıkraların kahramanı olmaktan çok öte mübarek bir şahsiye ... Marcel Yayınları Hace Nasreddin Hz. Fatih Babaoğlu ... ... Fatih Babaoğlu. Nasreddin Hoca Hazretleri, çoğu sonradan uydurulmuş fıkraların kahramanı olmaktan çok öte mübarek bir şahsiyet. Fatih Babaoğlu... Ürün Bilgisi. Nasreddin Hoca Hazretleri, çoğu sonradan uydurulmuş fıkraların kahramanı olmaktan çok öte mübarek bir şahsiyet. Fatih Babaoğlu, Anadolu'nun bağrında yetişmiş bu nüktedan âlimi... Hace Nasreddin Hz. Fatih Babaoğlu. Marcel Yayınları. 18.75 TL. Nasreddin Hoca Hazretleri, çoğu sonradan uydurulmuş fıkraların kahramanı olmaktan çok öte mübarek bir şahsiyet. Fatih Babaoğlu, Anadolu'nun bağrında yetişmiş bu nüktedan âlimi... Nasreddin Hoca Hazretleri, çogu sonradan uydurulmus Ürün Adı: Hace Nasreddin Hz. Ürün Kodu: 9786055385613 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Kağıt Cinsi: Çevirmen: Fatih Babaoğlu....