Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İntikam e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İntikam PDF EPUB


Gülden Saka Yavuz

İntikam - Gülden Saka Yavuz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gülden Saka Yavuz
DOSYA BOYUTU 5,66
TARİH 2018-09-24
ISBN 6057987143
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Gerçek adım Özgü...Kod adım, İNTİKAM. Şu an 29 yaşındayım. Nerede yaşadığım belli değil. Üstlendiğim görev nedeniyle dünyanın her yerinde olabiliyorum. 16 yabancı dili ana dilim Türkçe gibi konuşabiliyorum. Teknoloji anlamında üst düzey ekipmanlara sahibim. Kim için çalıştığımı kendim bile bilmiyorum. Görev yerleri özel kodlarla bana ulaşır ve ben de gerekli araştırmaları yaptıktan sonra başlarım.Ben kim miyim? Aynaya baktığımda gördüğüm kimliğim; ölüm makinesi... Acımadan, tereddüt dahi etmeden öldürebilen ya da cezalarını en ağırından veren bir katil... Öyle düşündüğünüz gibi önüne geleni öldüren, kocasından intikam almak için tutulan kiralık bir katil değilim. Ben, aslında bakarsanız çöpçüyüm. Dünyada yaşamayı hak etmeyen ucubelerin hayatla olan bağlarını koparıyorum. Ve yaptığım bu işten zerre pişmanlık duymuyorum.

...uluşma yerine giden bu iki kadını hayatlarını sonsuza dek değiştirecek, tuzaklarla dolu bir gece bekliyordur ... İntikam İzle, 720P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... . Sitemizdeki X: İntikam Gecesi filmi full hd olarak izleyebilirsiniz. İntikam dizisi tüm bölümleriyle hd kalitede ve tek parça olarak ddizi kalitesiyle izlemeniz için burada. Yağmur, adalet için girdiği bu intikam savaşında yolun sonuna gelmiştir. İntikam Filmleri Listesi - IMDb Puanına Göre Sıralaması. İntikam filmlerinden oluşan listemizi son 10 yılın, 15 yılın, 20 yıl ve öncesine ait en iyi yapımları o ... İntikam Dizisi İzle - Kanal D ... . İntikam filmlerinden oluşan listemizi son 10 yılın, 15 yılın, 20 yıl ve öncesine ait en iyi yapımları olmak üzere üç kategoriden oluşturduk. Gerilim, gizem, dram. Asıl adı Amanda Clarke olan Emily Thorne (Emily VanCamp), babası David (James Tupper)'ın ölümüne sebep olan ve ailesini mahveden kişilerden intikam almaya Hamptons'a... Hayatlarında hiç intikam alıp almadıklarını sorsak insanlara, yüksek ihtimalle rahatsız olurlar. Öyle midir gerçekten? İntikam deyince akla filmlerdeki gibi kanlı sahneler gelebilir. İntikam Saati izle, İntikam Saati full hd izle, İntikam Saati türkçe dublaj izle, Başrolde hemen herkesin sevdiği bir isim jackie chan yer alıyor. Aksiyon ve suç ile donatılmış bir film keyfi için hazırlanın. görür.Olayla bağlantısı olduğunu ve bu yüzden kapatıldığını düşünür.Tam 15 yıl sonra serbest bırakılan Ho Dae-su kendisini oraya kapatanlardan intikam almaya yemin eder... Kardeşi Payal'a tecavüz eden Guenka ailesinin çapkın oğlu Shaurya'dan intikam almak isteyen Durga'nın adaleti arayışı sırasında beklenmedik gelişmeler başına gelir. Bu şekilde intikam alınması, karşı tarafın da yeni bir intikam peşinde koşması sonucunu doğururdu. Kendisi de Mekke'nin fethinden sonra intikam peşine düşmeden eski putperest düşmanlarını bağışladı. Sevdiklerini, ideallerini kaybeden karakterler ve peşinden gelen intikam hikayeleri. Ama genç kadın büyük ve yıkıcı bir intikam için geri dönecektir. İntikam; "İNTİKAM YOLCULUĞUNA ÇIKACAKSAN, KENDİN İÇİN DE BİR MEZAR KAZ." Konfüçyüs (M.Ö. 504). Hayatta sahip oldukları en değerli şey birbirleri olan, bir baba ve bir kız. İntikam Benim izle, İntikam Benim full izle, İntikam Benim türkçe dublaj izle, İntikam Benim hd izle, Dead Man Down film Victor (Colin Farrell) asıl adı Lazslo Kerik olan bu adam ailesiyle Macaristan'da......