Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sınıfta İsyan Var e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sınıfta İsyan Var PDF EPUB


Steven B. Frank

Sınıfta İsyan Var - Steven B. Frank pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Steven B. Frank
DOSYA BOYUTU 3,89
TARİH 2018-08-27
ISBN 6052036495
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Altıncı sınıf öğrencilerinin hayatını istila eden bir şeyler var. İçlerinden biri bu istilayı durdurmak isterse neler olur? Sam, birinci sınıftan beri çocukluğunu çalan ödevlere artık katlanamıyor. Oysa Sam ve arkadaşları çocukluklarını geri istiyorlar! İyi de bu nasıl ve kimden istenir? Çocukların bunu istemeye hakları var mıdır? Ödevlerden çok daha zahmetli bir maceraya atılıyorlar. Çünkü öğrenme arzusunun ödeve ihtiyacı yoktur. Bu macerada Sam’i aşçı Alistair, matematik erbabı Catalina ve spor dehası Jaesang’dan oluşan okul takımı, zekâ küpü/dikbaşlı ablası Sadie ve teknoloji uzmanı Sean yalnız bırakmıyor. En önemli destekçisi de yaşlı ve inatçı komşuları emekli avukat Bay Kalman. Tabii ülkedeki tüm öğrenciler de peşlerine takılırsa… Yüksek Mahkeme’ye kadar giden uzun bir yol onları bekliyor. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? “Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!” Sam ve arkadaşlarının çocukluklarını yaşama arzusunu ve şaşırtıcı hukuk mücadelelerini anlatıyor. Öğretmenlerin tavsiye ettiği ve kendisi de öğretmen olan Steven Frank’ın kaleminden öğretici bir çocuk romanı: Öğrenme arzusunun ödeve ihtiyacı yoktur.

...an var. Steven B. Frank. Satıcı. Kargo dahil en ucuz21,82 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git ... Sınıfta İsyan Var, Steven B. Frank » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . Sınıfta İsyan Var Ödev İstemiyoruz. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme... Çocukların bunu istemeye hakları var mıdır? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!" Sam ve arkadaşlarının çocukluklarını yaşama arzusunu ve şaşırtıcı hukuk mücadelelerini anlatıyor. 23.80 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu k ... Sınıfta İsyan Var, Steven B. Frank » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... . 23.80 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". 19.95 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". Steven B. Frank. Altıncı sınıf öğrencilerinin hayatını istila eden bir şeyler var. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!" 21 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". 23.24 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". Steven B. Frank. Kitap Tanıtımı. Altıncı sınıf öğrencilerinin hayatını istila eden bir şeyler var. İçlerinden biri bu istilayı durdurmak isterse neler olur? Browsing the "Sınıfta İsyan Var!" Tag. Çocuklara kıymayın efendiler! Kitap, okul ve onunla ilgili görevlerle birer ağır işçi hâline getirilmiş çocukların "yaşam hakkı" talepleriyle başlattıkları isyanı konu... 21 TL. Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!". Sam'in macerası destansı bir başarısızlıkla mı sonuçlanacak, yoksa o herkesin çocukluğunu koruyan bir kahraman mı olacak? "Sınıfta İsyan Var: Ödev İstemiyoruz!" Öğrencilerimin sınıf kitaplığın...