Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Matis Matematiği Sevmiyor! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Matis Matematiği Sevmiyor! PDF EPUB


Anne Lafay

Matis Matematiği Sevmiyor! - Anne Lafay pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Anne Lafay
DOSYA BOYUTU 4,52
TARİH 2018-05-24
ISBN 9750834028
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Matematiksel öğrenme bozukluğu üzerine bir hikâye…Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme ya da baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular... “Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin yanı sıra ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de bulunuyor.Matis kitap okumaya bayılıyor. Gelgelelim matematikle arası hiç iyi değil. Sayılar kafasının içinde sürekli dönüp duruyor sanki... Parmak hesabı yapmak bile kafasını karıştırıyor! Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis’in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Okuldaki eğitmeni de sayıları daha iyi anlaması için ona ipuçları veriyor. Tüm bunlar Matis’in daha azimli olmasını sağlıyor ve yaşadığı zorlukları alt etme konusunda onu cesaretlendiriyor. 

...i değil. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var ... Matis Matematiği Sevmiyor!, Anne Lafay - Yalçın Varnalı | Yapı Kredi... ... . Matis Matematiği Sevmiyor! kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 5.44 TL. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Matis Matematiği Sevmiyor! (9789750834028). Marka : Anne Lafay. Parmakl ... Matis Matematiği Sevmiyor! ... . Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Matis Matematiği Sevmiyor! (9789750834028). Marka : Anne Lafay. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Matis Matematiği Sevmiyor! - 9789750834028 - Okul Çağı (6-10 Yaş) - Matematiksel öğrenme bozukluğu üzerine bir Matis kitap okumaya bayılıyor. Gelgelelim matematikle arası hiç iyi değil. Matis kitap okumaya bayılıyor. Gelgelelim matematikle arası hiç iyi değil. Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... 5.25 TL. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... 6 TL. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... 6.25 TL. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Matis kitap okumaya bayılıyor. Gelgelelim matematikle arası hiç iyi değil. Sayılar kafasının içinde sürekli dönüp duruyor sanki... Parmak hesabı yapmak bile kafasını karıştırıyor! 6.66 TL. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... 5.41 TL. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Matis Matematiği Sevmiyor! en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Hemen Matis Matematiği Sevmiyor! satın alın, indirimli ve avantajlı seçenekleri kaçırmayın! 6.25 TL. Parmakları birbirine dolanıyor, sanki birbirlerine düğümleniyor… Matis'in matematik öğrenme bozukluğu var. Neyse ki annesi ona destek olmak için yanında... Matis Matematiği Sevmiyor! arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul. ...'a guide book that reads like a novel' ("New York Times") - is here, ...