Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma My Fourth Fifty Words (Dördüncü Elli Sözcüğüm) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

My Fourth Fifty Words (Dördüncü Elli Sözcüğüm) PDF EPUB


My Fourth Fifty Words (Dördüncü Elli Sözcüğüm) -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 5,43
TARİH
ISBN 6054119141
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden eğlenceli çizimler ile tanıştırmış oluyoruz.Daha öncekilerde olduğu gibi 4. kutumuzda da 50 adet dil kartının yanı sıra Redhouse sözlükleri temel alınarak hazırlanmış bir Sesletim Kılavuzu kartı ve kartları nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları sunan bir de Kullanım Kılavuzu kartı bulunuyor. Bu dil kartları sayesinde çocuğunuz ile beraber vakit geçirirken, onun İngilizce sözcükler öğrenmesine de destek olabilirsiniz.İyi eğlenceler!We are completing our 50 Words series with My Fourth Fifty Words. With the addition of the last box set, we have now introduced you to 200 English words together with colorful and entertaining illustrations accompanying each word.As with the first three box sets, the 4th box also includes 50 flashcards, along with one Pronunciation Card to help you pronounce words correctly and a Usage Card with hints about how you and your child can spend time together and have fun while learning English.

...ilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden ... My Fourth Fifty Words (Dördüncü Elli Sözcüğüm) ... ... Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Editör: Turgay Bayındır. Resimleyen: Burcu Musselwhite. 50 + 2 Kart. 18.75 TL. Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden... Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kart ... Sözcük Kartları: My Fourth Fifty Words | bkmkitap.com ... ... Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden eğlenceli... Sizler tarafından büyük ilgi gören dil kartları serimizi Dördüncü Elli Sözcüğüm ile tamamlıyoruz. Serimizin 4. seti ile birlikte sizleri 200 İngilizce sözcük ve onlara ait renkli ve birbirinden eğlenceli......