Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Ah Müzeyyen e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Ah Müzeyyen PDF EPUB


Seray Deveciler

Ah Müzeyyen - Seray Deveciler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Seray Deveciler
DOSYA BOYUTU 11,85
TARİH 2015-09-22
ISBN 6058937970
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şarkılar Eşliğinde Aşka Yolculuğa Varım Diyenler:• Terk edilip, “Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim” diye haykıranlar• Terk edip, “Git, Git, Gitme Dur Ne Olursun” diye iç geçirenler• Ne yani cefasını ben çektim, şimdi sefasını başkası mı çekecek? düşüncesiyle “O masal günü gelinceye kadar susanlar!”• An be an sevgilisini ya da platoniğini sosyal medya hesapla¬rından takip edip “Gün ağarınca boynu bükülenler”• Yıllarca birliktelik yaşayıp “Ne zaman evleneceğiz biz” sorusuyla “Bedeni altüst sarhoş başı dönenler”• Aşkından Leyla, Mecnun Olup “Nefes Bile Almadan” sevenlerİşte bu kitabın her bir sayfasında dibine kadar aşk var. An gelecek sizi bir şarkıyla geç¬mişe gönderecek ân gelecek sizi mutlu sona ulaşmanız için perçinleyecek. Hangimiz bir şarkıda; “Aşk”ı affetmedik? Hangimiz bir şarkıdan aldığımız güçle “Aşk”ı terk etmedik ve hangimiz şarkılarla “Aşka” şerefe demedik? Biz sustuk Sezen, Yıldız, Müzeyyen... Konuş-madı mı?Sevdik, sövdük, delirdik, delirttik. Şimdi kurun masanızı, açın ustaları, karıştırın sayfaları. Bakalım sizin hikayeniz hangi şarkı, hangi satır?O vakit giyilsin pijamalar, yakılsın mumlar çünkü durum bunu gerektirir!“Çok özlenir bazı şeyler. Böyle için akar ya bazen kalbin de çarpar aynı anda işte o duygu çok özlenir mesela. Ya da hiç ummadığın bir anda eline kenetlenen diğer bir elin sıcaklığı.Çok özlenir giydiğin pijamaya atılacak bir kahkaha, şirin terliklerim göstereceğin biri çok özlenir mesela...”

...n... Konuş-madı mı? Sevdik sövdük delirdik delirttik ... Ah Müzeyyen Müzeyyen - YouTube ... . ah müzeyyen. şükela: tümü | bugün. büyükçekmece'de; insana huzur veren, geçmişten bir çok hatıra barındıran, geçmiş günlere götüren harika bir retro mekan. İşte Ah Müzeyyen Cafe olarak bizler sizlerin günün çalışma yorgunluğunu atabileceğiniz, hoş sohbetler edebileceğiniz, sevdikleriniz ile kaliteli zamanlar geçirebileceğiniz hizmetler vermekteyiz. Cumhuriyet'in simgelerinden, yaşayan en büyük kadın ... Ah Müzeyyen Müzeyyen - YouTube ... . Cumhuriyet'in simgelerinden, yaşayan en büyük kadın Türk ses sanatçılarımızdan Müzeyyen ablamızın eşsiz yorumuyla geliyor alkış dostları.Efsa... Müzeyyen 'de Haftasonları Kahvaltı Başlamıştır. Menüyü İncele. © 2020 Müzeyyen Restorant Koşuyolu All rights reserved. ...Onca yılın hatırı var Ah Müzeyyen, Müzeyyen Bir balığım artık yüzemeyen Dibi delik bir şişe içinde Nereye nasıl gidicem ben sensiz Dön Müzeyyen, Müzeyyen Bir balığım artık yüzemeyen Dibi. gözlerini dolduran hırçın acı ne müzeyyen. ne bu özlem. ne bu aşk. bırak artık ellerini sıkmayı. kalbini parçalamayınca hep mı. ah, kalmadı müzeyyen. bunca insan nasıl kalpsiz yaşıyorsa sıra sende işte. Ah Müzeyyen. Ne zaman kendimi kötü hissetsem yazıya sığınırım ben. Terk edildim; Müzeyyen Senar, Zeki Müren dinledim. Yeri geldi terk ettim; ben sustum Sezen Aksu, Yıldız Tilbe konuştu. Müzeyyen Senar Ah Nideyim Sözleri. Ah nideyim sahn-ı çemen seyrini cananım yok. Ah bir yanımca salınır servi hıramanım yok. Yar yar hayranın olam yar. Dost dost kurbanın olam dost. Cumhuriyet'in simgelerinden, yaşayan en büyük kadın Türk ses sanatçılarımızdan Müzeyyen ablamızın eşsiz yorumuyla geliyor alkış dostları.Efsaneleri unutturmayan, yaşatan site: alkışlarlayaşıyorum...