Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Okko / Hava Devri -3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Okko / Hava Devri -3 PDF EPUB


Hub

Okko / Hava Devri -3 - Hub pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hub
DOSYA BOYUTU 3,20
TARİH 2012-06-21
ISBN 9750823008
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kızıl maskeli dev Noburo, ayyaş keşiş Noşin, çömezi Tikku’dan oluşan ekibiyle eski dostu Feu’nun küçük kızının yardımına koşan Okko’yu kutsal ipek kozası topraklarında iki sürpriz tanıdık beklemektedir; eski dostu samuray Kubban ile yıllar önce öldürdüğü babasının intikamını almaktan başka bir şey düşünemez haldeki delikanlı Magato. Ne yazık ki efsanevi iblis avcısı Kubban’ın yörede bulunma amacı eski dostuyla hasret gidermek değil, yarı iblis yarı insan Noburo’yu yok etmektir. Böylece kanlı bir mücadele başlar… Üçüncü ikili Okko macerası olan Hava Devri’nde okur, başına buyruk samuray Okko’nun yollara düşme nedeni hakkında ilk kez fikir sahibi olurken yan hikâye olarak, kafası karışık delikanlı Magato’nun intikam düellosu işleniyor.

... Noburo, ayyaş keşiş Noşin, çömezi Tikku'dan oluşan ekibiyle eski dostu Feu'nun küçük kızının yardımına koşan ... Okko / Hava Devri -3 - Hub | kitapyurdu.com ... ... Okko 3: Hava Devri en uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme seçenekleriyle bkmkitap.com'da. Okko 3: Hava Devri avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Okko Hava Devri 3 - Hub. Yapı Kredi Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 175.9 Puan. Kargo dahil en ucuz12,41 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Okko 3 - Hava Devri. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indir ... Okko 3 - Hava Devri - 9789750823008 | Arka Bahçe Çizgi Roman ... . Kargo dahil en ucuz12,41 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Okko 3 - Hava Devri. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 3 adetSon güncelleme: 17 dakika önce idefix. OKKO 3 HAVA DEVRI - GENEL ürününün 7 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm OKKO 3 HAVA DEVRI - GENEL özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin....