Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 PDF EPUB


İpek Ongun

Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 - İpek Ongun pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İpek Ongun
DOSYA BOYUTU 11,41
TARİH 2019-12-17
ISBN 6054560868
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Lise yılları sona eriyor...Gelecekle ilgili doğru kararlar almak gerek.Hangi meslek? Hangi üniversite?Kendi ayaklarının üstünde durabilmek için sorular sormak, düşünmek gerek. Serra ile arkadaşları bu zor dönemi yine kâh gülerek kâh hüzünlenerek ama hep birbirlerine omuz vererek sürdürüyorlar. Ya ilkgençlik aşkları? Onlar ne olacak?

...tabı okurken, Serra'nın kendi ayakları üstünde durma çabasına, olgunlaşmasına Afacan Tayfa 1 ... Kendi Ayakları Üstünde - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3 - Fiyatı ... . Sınıf İlk Okuma Seti (10 Kitap) - Vildan Özdemir. Bir Genç Kızın Gizli Defteri 10 -Taşlar... Kitap Adı. Günler Akıp Giderken - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 8 (2). Kendi Ayakları Üstünde - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3 İpek Ongun Artemis Yayınları. 40,00 TL. Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3: Kendi Ayakları Üstünde Part 2 (B*k Gibi Book Reviews). Kazıklı Maria. Загрузка... İpek Ongun. Lise yılları sona ermekte... Gelecekle ilgili d ... Kendi Ayakları Üstünde: Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3 Pdf İndir ... . Kazıklı Maria. Загрузка... İpek Ongun. Lise yılları sona ermekte... Gelecekle ilgili doğru kararlar almak gerek. Hangi meslek? Hangi üniversite? Kendi ayaklarının üstünde durabilmek için sorular sormak, düşünmek gerek. Kendi ayakları üstünde & bir genç k...