Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İstiklal Mahkemesi Hatıraları Matbuat Alemindeki Hayatım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İstiklal Mahkemesi Hatıraları Matbuat Alemindeki Hayatım PDF EPUB


Tahirü'l Mevlevi

İstiklal Mahkemesi Hatıraları Matbuat Alemindeki Hayatım - Tahirü'l Mevlevi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tahirü'l Mevlevi
DOSYA BOYUTU 5,92
TARİH 2012-08-01
ISBN 6056311840
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İstiklal Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemli kitap arasında yer alan Tahirü’l-Mevlevi’nin İstiklal Mahkemesi Hatıraları adeta gelecek nesillere aktarmak üzere kaleme alınmış bir vesika niteliği taşır. Yakın tarihimize ilişkin tanıklıklar içeren İstiklal Mahkemesi Hatıraları çok yönlü bir okumaya ve değerlendirmeye tabi tutulabilecek bir eser.Tahirü’l Mevlevi’nin kaleme aldığı hatıralarını, İstiklal Mahkemesi’nde yapmak isteyip de yapamadığı ayrıntılı bir savunması olarak değerlendirebileceğimiz gibi, Osmanlı’nın ahlak, gelenek ve yaşayış tarzı itibariyle batılılaşmasına karşı donanımlı, birikimli ve dindar bir aydının savunması olarak da görebiliriz.

...Mevlevi. İstiklâl Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemli kitap arasında yer alan Tâhirül-Mevlevînin İstiklâl Mahkemesi Hatıraları adeta gelecek nesillere aktarmak üzere kaleme ... Matbuat Alemindeki Hayatım - İstiklal Mahkemesi Hatıraları ... ... Tahirü'l Mevlevi. İstiklal Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemli kitap arasında yer alan Tahirü'l-Mevlevi'nin İstiklal Mahkemesi Hatıraları adeta gelecek nesillere aktarmak üzere kaleme... İstiklal Mahkemesi Hatıraları &Matbuat Alemindeki Hayatım Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda İstiklal Mahk... İstiklâl Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemli ki ... Matbuat Alemindeki Hayatım ve İstiklal Mahkemeleri Tahir'ül... ... ... İstiklal Mahkemesi Hatıraları &Matbuat Alemindeki Hayatım Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda İstiklal Mahk... İstiklâl Mahkemeleri hakkında neşredilen birkaç önemli kitap arasında yer alan Tâhirül-Mevlevînin İstiklâl Ürün Sepetinize Eklendi! Matbuat Alemindeki Hayatım - İstiklal Mahkemesi Hatıraları. Devrimler,...