Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tıbbın Geleceğine Yolculuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tıbbın Geleceğine Yolculuk PDF EPUB


BertalanMesko

Tıbbın Geleceğine Yolculuk - BertalanMesko pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR BertalanMesko
DOSYA BOYUTU 7,99
TARİH 2018-10-19
ISBN 6052202487
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Önemli kararlar alma arifesinde kendi başınıza kalmak feci bir duygudur. Her tıp profesyoneli ve hastanın aynı sözü söyleyebilmesi gerek: Asla yalnız değilim. Tıp tarihindeki en büyük icat belki de bu olacak. Doktor ile hasta arasındaki kişisel ilişkiyi güven temelinde sürdürürken, aynı zamanda tıpta artan ölçüde güvenli teknolojileri hayata geçirmek ve bunları kullanmanın hastalara daha iyi bakım sunabilmek açısından can alıcı önemde olduğunu kabul etmek mümkündür. Tıbbıngeleceğini bu karşılıklı ilişki ve tıp sanatı ile inovasyon kullanımı arasındaki iyi tasarlanmış denge belirleyecektir.İnovasyon her zamankinden daha hızlı gerçekleşiyor. Dev şirketler ve yeni girişimler tıbbın irili ufaklı segmentlerinde devrimci bir dönüşüm yaratmaya can atıyorlar. Hastalar, doktorlarını dijital dünyaya yakınlaşmaya ikna ederek e-hasta oluyorlar. Öğrencileri ve tıp profesyonellerini zamanla eğiterek, faaliyetlerinde zamandan tasarruf etme becerisi kazandırabilir ve bu dijital kargaşada hastalarına daha iyi kılavuzluk yapmalarına yardım edebiliriz. Bu kitap, okuyucuları yaklaşan değişim dalgalarına hazırlamaya, tıbbın geleceğine ilişkin herkesin kullanabileceği bir kılavuz oluşturmaya çalışıyor. Tam olarak neler olacağını ve sağlık hizmetinin nasıl bir yeniden tasarıma uğrayacağını kimse bilmiyor, ama yine de girmekte olduğumuz ana yolun genel bir resmini çizmek ve sağlıklı kararlar almak için ne tür bilgi ve beceriler gerektiğini söyleyen bir “turist rehberi” olmak mümkün.

...bbın Geleceğine Yolculuk. Yayınevi / Marka: Optimist Yayınları ... Tıbbın Geleceğine Yolculuk | bkmkitap.com ... . Tıbbın geleceğini bu karşılıklı ilişki ve tıp sanatı ile inovasyon kullanımı arasındaki iyi tasarlanmış denge belirleyecektir. Bu kitap, okuyucuları yaklaşan değişim dalgalarına hazırlamaya, tıbbın geleceğine ilişkin herkesin kullanabileceği bir kılavuz oluşturmaya çalışıyor. Bertalan Mesko, Tıbbın Geleceğine Yolculuk Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Tıbbın Geleceğine Yolculuk [ Bertalan Mesko ]. Optimist Yayın ... Tıbbın Geleceğine Yolculuk Bertalan Mesko ... . Tıbbın Geleceğine Yolculuk [ Bertalan Mesko ]. Optimist Yayın Dağıtım. Tıbbın geleceğini bu karşılıklı ilişki ve tıp sanatı ile inovasyon kullanımı arasındaki iyi tasarlanmış denge belirleyecektir. Bu kitap, okuyucuları yaklaşan değişim dalgalarına hazırlamaya, tıbbın geleceğine ilişkin herkesin kullanabileceği bir kılavuz oluşturmaya çalışıyor. Bu kitap, okuyucuları yaklaşan değişim dalgalarına hazırlamaya, tıbbın geleceğine ilişkin herkesin kullanabileceği bir kılavuz oluşturmaya çalışıyor. Bültene Abone Ol. Tıbbın Geleceğine Yolculuk. Bağlantıyı al. Tıbbın geleceğini bu karşılıklı ilişki ve tıp sanatı ile inovasyon kullanımı arasındaki iyi tasarlanmış denge belirleyecektir. Tıbbın Geleceğine Yolculuk Bertalan Mesko Optimist Yayın Dağıtım. Tıbbın geleceğini bu karşılıklı ilişki ve tıp sanatı ile inovasyon kullanımı arasındaki iyi tasarlanmış denge belirleyecektir. Bu kitap, okuyucuları yaklaşan değişim dalgalarına hazırlamaya, tıbbın geleceğine ilişkin herkesin kullanabileceği bir kılavuz oluşturmaya çalışıyor. Tıbbın Geleceğine Yolculuk En Uygun Fiyatlarla Kitapefendi ile kapınıza kadar geliyor. Dev şirketler ve yeni girişimler tıbbın irili ufaklı segmentlerinde devrimci bir dönüşüm yaratmaya can atıyorlar....