Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Beklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Beklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler PDF EPUB


Agatha Christie

Beklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler - Agatha Christie pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Agatha Christie
DOSYA BOYUTU 10,17
TARİH 2018-08-27
ISBN 9752124240
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot’nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış öyküleriyle okurlarla buluşuyor.1920’lerin Londrası... Şehirdeki büyük bir evin tüylü halıları şok edici bir cinayetle lekelenir. Kurban, Emily French adında çok zengin, yaşlı bir kadındır. Tüm kanıtlar bu acımasız cinayeti kurbanın yüklü mirasını bıraktığı yakışıklı genç Leonard Vole’un işlediğini göstermektedir. Yaşlı kadının sadık yardımcısı Janet Mackenzie de mahkemede bu yönde ifade vermiştir. Leonard, gizemli eşi Romaine’nin tanıklığıyla temize çıkacağından emindir. Ne var ki zanlının eşinin mahkemedeki ifadesiyle davada akılalmaz bir dönüşüm yaşanır.Daha önce yayımlanmamış öykülerin de yer aldığı Beklenmeyen Şahit’te Agatha Christie’nin ilk defa karşılaşacağınız gizemli karakterleri sizi yine şaşırtacak!

...üler hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası ... Beklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler | bkmkitap.com ... . Daha önce yayımlanmamış öykülerin de yer aldığı Beklenmeyen Şahit'te Agatha Christie'nin ilk defa... Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış öyküleriyle okurlarla buluşuyor. 1920'lerin Londrası... ...Şahit ve Diğer Öyküler - Altın Kitaplar - 9789752124240 - Agatha Christie - - Beklenmeyen Şahit Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce... Agatha Christie. Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulundu ... Beklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... ... Agatha Christie. Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış öyküleriyle okurlarla buluşuyor. 1920'lerin Londrası... Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış öyküleriyle okurlarla buluşuyor. 1920'lerin Londrası... 18.75 TL. Beklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler-Altın Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Daha önce yayımlanmamış öykülerin de yer aldığı Beklenmeyen Şahit'te Agatha Christie'nin ilk defa karşılaşacağınız gizemli karakterleri sizi Bir diğer kahramanı ise kadın karakter Miss Jane Marple'dır. 22.50 TL. Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış öyküleriyle okurlarla buluşuyor. 1920'lerin Londrası... 18.75 TL. Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış öyküleriyle okurlarla buluşuyor. 1920'lerin Londrası... 35.40 TL. Beklenmeyen Şahit ve Diğer ÖykülerBeklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler - Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış... Kitap Açıklaması. Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış (Tanıtım Bülteninden). Kitap Adı: Beklenmeyen Şahit ve Diğer Öyküler. Beklenmeyen Şahit, içinde Hercule Poirot'nun yeni bir macerasının da bulunduğu daha önce yayımlanmamış öyküleriyle okurlarla buluşuyor. 1920'lerin Londrası......