Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Osmanlı'dan Günümüze Ohri Gölü'nde Bir İnci Struga e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Osmanlı'dan Günümüze Ohri Gölü'nde Bir İnci Struga PDF EPUB


H. Yıldırım Ağanoğlu

Osmanlı'dan Günümüze Ohri Gölü'nde Bir İnci Struga - H. Yıldırım Ağanoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR H. Yıldırım Ağanoğlu
DOSYA BOYUTU 7,5
TARİH 2015-07-21
ISBN 6053260721
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Struga, Balkanların tam ortasında bulunan Makedonya’nın, adeta cennetten bir köşesi Ohri Gölü’nün kıyısında yer alan bir şehirdir. Dünyaca ünlü Struga Şiir Akşamları ile de tanınmaktadır. Makedon, Arnavut, Türk ve Vlah halklarının yaşadığı huzur dolu turistik bir kenttir. Bu çalışma, 1385 yılından 1913 yılına kadar Türklerin idaresinde bulunan bu tarihî şehir hakkında Türkçe olarak yazılmış ilk eserdir. Struga kitabının, Osmanlı-Türk kültürünün medeniyet tarihine yaptığı katkıları göstermesi bakımından da önemli bir istasyon olduğu söylenebilir... Eser, şehre ait eski ve yeni yüzlerce fotoğraf içermekte ve bu özelliğiyle tarihe kalıcı bir not düşmekte.

...kanların tam ortasında bulunan Makedonya'nın, adeta cennetten bir köşesi Ohri Gölü'nün kıyısında yer alan bir şehirdir ... Osmanlı'dan Günümüze Ohri Gölü'nde Bir İnci : Struga ... . Dünyaca ünlü Struga Şiir Akşamları ile de tanınmaktadır. H. Yıldırım Ağanoğlu. Struga, Balkanların tam ortasında bulunan Makedonya'nın, adeta cennetten bir köşesi Ohri Gölü'nün kıyısında yer alan bir şehirdir. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Osmanlı'dan Günümüze Ohri Gölü'nde Bir ... Osmanlı'dan Günümüze Ohri Gölü'nde Bir İnci : Struga ... . Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Osmanlı'dan Günümüze Ohri Gölü'nde Bir İnci : Struga! Struga, Balkanların tam ortasında bulunan Makedonya`nın, adeta cennetten bir köşesi Ohri Gölü`nün kıyısında yer alan bir şehirdir. Dünyaca ünlü Struga Şiir Akşamları ile de tanınmaktadır. Ürün Bilgisi. Struga, Balkanların tam ortasında bulunan Makedonya'nın, adeta cennetten bir köşesi Ohri Gölü'nün kıyısında yer alan bir şehirdir. Dünyaca ünlü Struga Şiir Akşamları ile de tanınmaktadır. Kitap Tanitimi Struga, Balkanlarin tam ortasinda bulunan Makedonya'nin, adeta cennetten bir kösesi Ohri Gölü'nün kiyisinda yer alan bir sehirdir. Dünyaca ünlü Struga Siir Aksamlari ile de taninmaktadir. ...tam ortasında bulunan Makedonya'nın, adeta cennetten bir köşesi Ohri Gölü'nün kıyısında yer alan bir şehirdir. https://www.maksatkitap.com/urun/osmanlidan-gunumuze-ohri-golunde-bir-inci-struga. Ürün Bilgisi. Struga, Balkanların tam ortasında bulunan Makedonya'nın, adeta cennetten bir köşesi Ohri Gölü'nün kıyısında yer alan bir şehirdir. Dünyaca ünlü Struga Şiir Akşamları ile de tanınmaktadı...