Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma MasalOnlar Anlattı Biz İnandık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

MasalOnlar Anlattı Biz İnandık PDF EPUB


Gürkan Hacır

MasalOnlar Anlattı Biz İnandık - Gürkan Hacır pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gürkan Hacır
DOSYA BOYUTU 6,99
TARİH 2017-01-10
ISBN 6056548031
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Cumhuriyet değerlerine karşı olan insanlarda bu kadar nefret nasıl birikti? Ve ikinci soru. Dünyaya yön veren küresel güç, nasıl oldu da ülkemiz yönetimine bu kadar hâkim oldu? Üstelik İslamcı, Kemalist, sağcı, solcu ayırt etmeksizin... Hep onun dediği oldu... Ben Amerika’ya pek bakmam... Aslolan İngiltere’dir, Londra’dır. Londra’nın gücüyle birleşmiş Yahudi lobisidir. Tüm kitap boyunca anlatmaya çalıştığım dünyayı yöneten gücün Yahudi-İngiliz işbirliği olduğudur. Finanskapitali, medyayı, dış politikayı, kültür sanatı, sinemayı onlar şekillendirir. Ve elbette haritayı da onlar çizer... Bu dün de böyleydi bugünde böyle... Peki yakıcı soruyu soralım... İngiliz-Yahudi işbirliği Türkiye Cumhuriyeti’nde nasıl hep son sözü söyledi? Nasıl oldu da koca ülke onların çıkarlarına ters gelebilecek tek adım atamadı. İktidara hangi parti gelirse gelsin başbakan kim olursa olsun onların nihai sözüne uymak zorunda kaldı? Aslında gerçekten güçlü bir başbakan veya bir siyaset adamı çıkıp pekâla bunu bozabilirdi. Çıkıp diyebilirdi ki “bu antlaşmayı tanımıyorum, ülkemin tam bağımsızlığını savunuyor ve istiyorum.” İşte bu pek mümkün değil. Çünkü İngiliz-Yahudi kolektifi biz ve bizim gibi ülkeleri basit gibi gözüken iki araçla yönetirler. 1- Yoğun istihbarat ağı 2- Yüksek dış borç Bu iki araç basit gibi gözükse de bir ülkeyi istediğiniz gibi yönetmeniz için yeter de artar bile. Biz cumhuriyeti demir ağlarla ördüğümüzü sanıyorduk, oysa emperyalizm ülkemizi istihbarat ağlarıyla örmüştü. İstedikçe verdik, istedikçe getirdik. Üretime değil tüketime endeksli bir halk yarattık. Bu noktada sığınacağımız tek kale vardı. Hukuk! Ama onu da uluslararası normlara hiç getiremedik. Hep olağanüstü dönemler hep olağan üstü mahkemeler oldu. Kime göre neye göre hukuk hiçbir zaman netleştiremedik. Küresel güç neyi istedi veya kimi desteklediyse onun hukuku galip geldi. Bize de anlatılan masalı dinlemek kaldı.

...mısınız? Gürkan Hacır. Cumhuriyet değerlerine karşı olan insanlarda bu kadar nefret nasıl birikti? Ve ikinci soru ... Masal: Onlar Anlattı Biz İnandık Gürkan Hacır ... . Dünyaya yön veren küresel güç, nasıl oldu da ülkemiz yönetimine bu kadar hâkim oldu? Gürkan Hacır. Cumhuriyet değerlerine karşı olan insanlarda bu kadar nefret nasıl birikti? Ve ikinci soru. Dünyaya yön veren küresel güç, nasıl oldu da ülkemiz yönetimine bu kadar hâkim oldu? 24 TL. - Hürriyet Gazetesi kimin sermayesiyle kuruldu? Koç Ailesi'nin Hürriyet'le bağı ne? Neden hep bize tarihi masallar ... Masal: Onlar Anlattı Biz İnandık Gürkan Hacır ... . - Hürriyet Gazetesi kimin sermayesiyle kuruldu? Koç Ailesi'nin Hürriyet'le bağı ne? Neden hep bize tarihi masallar anlatıldı. Ve biz neden bunlara inandık? Masal'dan uyanmaya hazır mısınız? 24.60 TL. - Hürriyet Gazetesi kimin sermayesiyle kuruldu? Koç Ailesi'nin Hürriyet'le bağı ne? Neden hep bize tarihi masallar anlatıldı. Ve biz neden bunlara inandık? Masal'dan uyanmaya hazır mısınız? Gürkan Hacır. - Yahudi soykırımında 6 milyon kişi fırınlarda yakılarak öldürüldüyse, kaç fırın kullanılmış olabilir? Hiç kurban sayısını fırın sayısına böldünüz mü? Araştırma - İnceleme kategorisinde yer alan Gürkan Hacır - Masal - Onlar Anlattı Biz İnandık kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet!...