Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sen Sev Ben Sana Yetişirim e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sen Sev Ben Sana Yetişirim PDF EPUB


Funda Gürel

Sen Sev Ben Sana Yetişirim - Funda Gürel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Funda Gürel
DOSYA BOYUTU 4,76
TARİH 2015-07-22
ISBN 6054843367
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İsmi her ne kadarhuzuru çağrıştırsa da teoride kontrol manyağı, pratikte ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni yeneceğim İstanbul" diye geldiği şehirden"Aç kollarını İzmir'im ben dönüyom" diyerek eğlenceli kaçışının hikayesi...Doğru her bitiş bizi ne kadar üzse de yeni bir başlangıçtır ve ne büyük bir heyecandır düştüğün yerden kalkıp, temiz bir sayfa açıp yeni bir hayata başlamak... Umutlusundur ve de sabırsız. Artık can sıkıcı hiçbir duruma tahammülün kalmamıştır ve art arda yaşadığın üzüntülerden sonra büyük mutluluklarla ödüllendirileceğini düşünürsün. Tıpkı yaşadığı talihsizliklerden sonra yeni bir şehirde, yeni bir başlangıç yapan Mavi gibi...Bundan sonra hayatının yolunda gideceğine ve mutlu olacağına sonuna kadar inanıyordu. Çünkü artık eskisinden de kontrollü yaşayacaktı hayatını. Sadece B planıyla yetinmeyecek, Z planına kadar tüm olasılıkları hesaplayacaktı. Evet, hayatı altüst olmuştu ama hissediyordu, altı üstünden çok daha güzel olacaktı.Aslında başına gelen tüm talihsiz ve komik olayların iki sebebi vardı; birincisi beyniyle ağzı arasındaki çoğunluklu senkron bozukluğu, ikincisi ise hayatın içinde savrulup gitme ve bir dahatoparlayamama korkusundan kaynaklı her an her şeyi kontrol altında tutmaya çalışma saplantısıydı.

...v Ben Sana Yetişirim - Funda Gürel. Sen Sev Ben Sana Yetişirim Kağıt Kapak - 3 Temmuz 2015 ... Sen Sev Ben Sana Yetişirim - Funda Gürel | kitapyurdu.com ... . Funda Gürel (Eser Sahibi). E-posta *. İnternet sitesi. Yeni yorumlar eklendiğinde bana bildir. Arama 13.65 TL. ...pratikte ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni yeneceğim İstanbul" diye geldiği şehirden "Aç kollarını İzmir'im ben dönüyom" diyerek eğlenceli... ...ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni y ... Sen Sev Ben Sana Yetişirim | bkmkitap.com ... ... ...ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni yeneceğim İstanbul" diye geldiği şehirden "Aç kollarını İzmir'im ben dönüyom" diyerek eğlenceli kaçışının hikayesi... ...pratikte ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni yeneceğim İstanbul" diye geldiği şehirden "Aç kollarını İzmir'im ben dönüyom" diyerek eğlenceli kaçışının hikayesi... ...pratikte ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni yeneceğim İstanbul" diye geldiği şehirden "Aç kollarını İzmir'im ben dönüyom" diyerek eğlenceli kaçışının hikayesi... Ben de o romantizm ihtiyacımızın arttığı bu dönemde sıcacık bir romantik komedi kitabı okumak istedim. İnsanlarla ilgili nasıl bir beklentiye girersen, sana o yönde davranırlar." Kargo dahil en ucuz13,58 TL +4,90 TL kargoWorld /3 %0Axess /3 %0Satıcıya Git. Sen Sev Ben Sana Yetişirim. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme... Funda Gürel. İsmi her ne kadar huzuru çağrıştırsa da teoride kontrol manyağı, pratikte ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni yeneceğim İstanbul" diye geldiği... 13.68 TL. ...pratikte ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni yeneceğim İstanbul" diye geldiği şehirden "Aç kollarını İzmir'im ben dönüyom" diyerek eğlenceli... İsmi her ne kadar huzuru çağrıştırsa da teoride kontrol manyağı, pratikte ise bahtsız bedeviden hallice genç bir kadının kontrolden çıkan hayatı ve "Seni yeneceğim İstanbul" diye geldiği şehirden "Aç... Sen Sev Ben Sana Yetişirim-Kassandra Yayınları-9786054843367-Funda Gürel-%26 indirimli-İsmi her ne kadar huzuru çağrıştırsa da teoride kontrol manyağı, pratikte. ...manyağı, pratikte ise bahtsız bedeviden hallice ...