Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sözün Gücü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sözün Gücü PDF EPUB


Musa Şimşekçakan

Sözün Gücü - Musa Şimşekçakan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Musa Şimşekçakan
DOSYA BOYUTU 4,66
TARİH 2012-03-24
ISBN 6054533299
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hayata anlam katan ve böylece insanı erdemli kılan şey, sözün gerçeğidir. Gerçek ise çok güçlüdür. Hakikati taşıyan sözün gücü, güzel ahlakla birleştiğinde gerçekleşmeden duramaz. Hiçbir şey de ona engel olamaz. Bu anlamda Kuran, kendisine iman edenlere gerçeği gösteren canlı bir rehberdir. Bütünüyle yaşanmış ve kendisine değer verildiğinde insanları özgürleştirmiştir. Maraz bulaşmamış bir bilinç ve güzel bir ahlak bulduğunda aynı şeyi her zaman yapabilir.

...tarafından okuyucu ile buluşturulan "İlâhî Sözün Gücü" kitabı "Varlık ve Bilgi Kaynağı Olarak Kur'ân" alt başlığı ile muhtevasına dair sınırları çizmektedir ... SÖZÜN GÜCÜ (KİTAP ÖZETİ) | Forum ... . Anasayfa » 2017 » 197 Mayıs 2017 » Sözün Gücü Ve Dilin Afetleri. Buhari, Nikâh, 47; Müslim, Cum'a, 47) buyurmuşlardır. Bilmem ki sözün gücünü bundan daha iyi anlatan güçlü bir söz var mıdır? 21.32 TL. Sözün Gücü insanlık için muazzam değerde bir hediyedir; onun sayesinde ilişkiler kurulur ya da yıkılır bilgi aktarılır bilinç değişime uğrar. Sözün Gücü. 67 ... Sözün Gücü - YouTube ... . Sözün Gücü insanlık için muazzam değerde bir hediyedir; onun sayesinde ilişkiler kurulur ya da yıkılır bilgi aktarılır bilinç değişime uğrar. Sözün Gücü. 67 likes. Her gün 2 söz, Her hafta çekilişinde bir düşünürün sözleri, Her hafta çekilişinde bir kategoriden sözler, Her gün o günün sözü, Ve... See more of Sözün Gücü on Facebook. GÜNDEM ÖZEL-3 15.05.2020 (ÖZGÜR KUDÜS İSRAİLSİZ BİR DÜNYA). GÜNDEM ÖZEL-2 15.05.2020 (ÖZGÜR KUDÜS İSRAİLSİZ BİR DÜNYA). GÜNDEM ÖZEL-1 15.05.2020 (ÖZGÜR... Sözün Gücü insanlık için muazzam değerde bir hediyedir; onun sayesinde ilişkiler kurulur ya da yıkılır, bilgi aktarılır, bilinç değişime uğrar. Konuşurken sözlerinizin sesi ve ritmi bilinç düzeyinizi yansıtır. 52 TL. Hayata anlam katan ve böylece insanı erdemli kılan şey, sözün gerçeğidir. Gerçek ise çok güçlüdür. Hakikati taşıyan sö- zün gücü, güzel ahlakla birleştiğinde gerçekleşmeden duramaz. Bu bloga abone ol. Follow by Email. Sözlerin Gücü. Bağlantıyı al. Facebook. Sözlerin Gücü. Bağlı Olmamak Lazım. Hayatta En Hakiki Mürşit İlimdir Fendir... Sözün gücü. İnsanoğlu hayatında ne çekiyorsa dilinden çeker. Sözün ruhsal anlamda da etkisi çok yüksektir. Çünkü sesin frekansı vardır. Sözün büyü olması da esasında buraya dayanır....