Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Son Yelkovan e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Son Yelkovan PDF EPUB


Son Yelkovan -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 7,6
TARİH 2018-09-01
ISBN 9752493216
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yazarlık hayalleri kuran Anka’yla ünlü yazar Biranda Sarin’in yolları tuhaf bir rastlantı sonucu kesişir. İkili kısa sürede dost olur, ancak Biranda Sarin’in birdenbire yeryüzünden silinmesiyle işler değişir. Anka bir yandan ailevi sorunlarla, ilk aşkın çıkmazlarıyla ve dünyanın karmaşasıyla boğuşurken diğer yandan da hayranı olduğu yazarın peşine düşer. Bu macerayla bambaşka evrenlere sürüklenir. Son Yelkovan, su altı bahçelerinde, zamansız diyarlarda, yelkovan kuşunun kanatlarında fantastik bir macera. 

... tuhaf bir rastlantı sonucu kesişir. İkili kısa sürede dost olur ... Son Yelkovan | bkmkitap.com ... ... Bu macerayla bambaşka evrenlere sürüklenir. Son Yelkovan, su altı bahçelerinde, zamansız diyarlarda, yelkovan kuşunun kanatlarında fantastik bir macera. 15.21 TL. Son Yelkovan-Yakın Kitabevi- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yelkovan kuşlarının sürü sürü geçtiklerini, kayboldukların ... Yakın Kitabevi | Son Yelkovan | Dilge Güney ... . Yelkovan kuşlarının sürü sürü geçtiklerini, kaybolduklarını seyredecek. - Sait Faik Abasıyanık Şu ada senin bu ada benim / Yelkovan kuşlarının peşi sıra. Son eklenenler. Dilge Güney. Kitap Tanıtımı. Yazarlık hayalleri kuran Anka'yla ünlü yazar Biranda Sarin'in yolları tuhaf bir rastlantı sonucu kesişir. İkili kısa sürede dost olur... Aradan geçen onca zamandan sonra saatler Son Yelkovan'ı gösterdi ve Patenya'nın Kontesi Dilge 27 Ağustos 2018 günü bir akşam saati Patenya Şifacısının evine elinde Son Yelkovan'la geldi....