Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Atomların DiniEl İlah'ın Kodları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Atomların DiniEl İlah'ın Kodları PDF EPUB


Yavuz Özmen

Atomların DiniEl İlah'ın Kodları - Yavuz Özmen pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yavuz Özmen
DOSYA BOYUTU 12,67
TARİH 2015-07-15
ISBN 6054262472
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Evreni, varlıkları, ilk insanları, canlıları, cennet ve cehennemi bilmek istiyoruz Fakat din adamlarının masalları veya bilim adamlarının hayale dayalı teorileri pek inandırıcı olmuyorlar. Bir kere de vahiylere kendimiz bakmayı nedense akıl edemiyoruz. Gerçekte iş, onların bildiklerinden çok farklı Kur'an kitabındaki bildirimlerin tamamı, varlığı oluşturan atomları anlatıyor. Onlar, akıllı yaratıklar olarak ins ve cin toplulukları diye anılıyorlar. Peygamberlere inanan atomlar, elementleri ve evreni inşa ediyor. İlahi sözlerde daha başka nelerin anlatıldığına inanamayacaksınız!

...nın, birliğinin, kudretinin, merhametinin… tarifini yapar ... Atomların Dini El İlah'ın Kodları ... . ÜÇÜNCÜSÜ. Maddeyi Oluşturan Kararlı Atomların Daha Sonradan Yaratılması. Evet, tüm bu mucizelerle Kuran'ın Allah tarafından gönderildiği, Kuran'la hiçbir kitabın yarışamayacağı ispat ediliyor. S-1-Allah ın varlığı ve birliği Evrendeki uyumla nasıl ilişkilendirilebilir? San'at: Atomdan insana, hücreden galaksilere kadar bütün kainatta, ince ve baş döndürücü bir sanat göze çarpmaktadır. Allah'a, dua ettiler. Tazarru ve niyazda bulundular. bu gö ... UYUMAYIN, DANİEL KEHANETİ (Okuyun Öğrenin) | Forum ... . Allah'a, dua ettiler. Tazarru ve niyazda bulundular. bu görüşümüzü desteklemektedir ama burada bizim için önemli olan Daniel peygamberin kehanetleridir. Kaydol: Kayıt Yorumları (Atom). Peygamberlere inanan atomlar, elementleri ve evreni insa ediyor. Ilahi sözlerde daha baska nelerin anlatildigina inanamayacaksiniz! Doğrulama kodunu giriniz. Devam. Yorum Yapmak için Tıklayınız. Kur'an kitabındaki bildirimlerin tamamı, varlığı oluşturan atomları anlatıyor. Onlar, akıllı yaratıklar olarak ins ve cin toplulukları diye anılıyorlar. Peygamberlere inanan atomlar, elementleri ve evreni inşa ediyor. Atomların akıllarının olmadığını nereden anlayacağız? Soran : Az...