Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kaptan Grant’ın Çocukları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kaptan Grant’ın Çocukları PDF EPUB


Jules Verne

Kaptan Grant’ın Çocukları - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 8,37
TARİH 2019-04-10
ISBN 6052944639
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şimdi her şey anlaşıldı dedi Glenarvan. 7 Haziran 1862’de üç direkli Britannia Glasgow’dan demir alıp güney yarım küredeki Patagonya kıyılarında battı. Kıyıya çıkan iki denizci ve Kaptan Grant yerlilerin eline düştü. Bu kâğıdı 37. enlemde denize attılar. Onlara yardım getirin ya da onlar kayıp.

...kitap ünlü Fransız bilimkurgu yazarı Jules Verne tarafından yazılmıştır ... Kaptan Grant'ın Çocukları - Jules Verne ... . Kaptan Grant'ın Çocukları en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Kaptan Grant'ın Çocukları. 5.93 TL. Lord Glenarvan, kendi yakınları ve Kaptan Grant'ın iki çocuğuyla beraber Kaptan'ı aramaya başlar. Deniz ve kara üzerinde süren arayışları boyunca başlarından pek çok ma ... Kaptan Grant'ın Çocukları In Search of the Castaways... | Jet Film İzle ... . Deniz ve kara üzerinde süren arayışları boyunca başlarından pek çok macera geçer. Fransız edebiyatının klasiklerinden "Kaptan Grant'ın Çocukları" - Mersieur Jules Verne. Temmuz 1864'ün sonunda Duncan'ın yatının sahibi Lord Glenarvan ile birlikte genç karısı Helen evlilik... Jules Verne'in ünlü romanının ne söylediğini bulmak için özetini okumak yeterli değildir. "Kaptan Grant'in Çocukları" sadece bir roman değil, bir sürü macera olmasına rağmen, bir macera değil... Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. kaptan grant ın çocukları. için 81 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Jules Verne'in (1828-1905) en sevilen romanlarından olan Kaptan Grant'ın Çocukları, 1868 yılında yayınlandığından bu yana birçok dile çevrildi ve sinemaya da uyarlandı. Kazazedelerin Peşinde olarak da bilinen Kaptan Grant'ın Çocukları, okurlarını 37. paralel boyunca Arjantin pampalarından Güney Afrika'ya, Hint Okyanusuna, Avustralya'ya, Yeni Zelanda'ya götürür. Buldukları şişeden çıkan belge sayesinde, ünlü İskoç denizci Kaptan Grant ile iki arkadaşının, batan gemilerinden sağ olarak kurtulduklarını öğrenirler. ..."Duncan" adlı buharlı gemisiyle Avustralya önlerine demir attı.Gemide Fransız coğrafya bilgini, lordun karısı,İngiliz ordusundan bir yüzbaşı ve Kaptan Grant'ın çocukları olan bir genç kız ve çocuk vardı.Bir. Fransız edebiyatının klasikleri gelen "Kaptan Grant'ın Çocukları" - Mösyö Jules Verne. Temmuz 1864 yat Duncan sahibi sonunda - birlikte genç karısıyla Rab Glenarvan Ellen hazırlanıyor balayı. Kitap Oku - Pdf Kitap - Kitap İndir. Kaptan Grant'ın Çocukları. Bu yürekli insanlar, denizde buldukları bir şişeden çıkan belge sayesinde, ünlü İskoç denizci Kaptan Grant'le iki arkadaşının, batan... Kaptan Grant'ın Çocukları, ünlü bilim kurgu yazarı Jules Verne (Jul Vern)'in klâsik yapıtlarındandır. Yapıt, küçükler tarafından olduğu gibi yetişkinler tarafından da ilgiyle okunmaktadır. ...20 Aralık 1854 yılında İskoçyalı Lord Glenervan "Duncan" adlı buharlı gemisiyle Avustralya önlerine demir attı.Gemide Fransız coğrafya bilgini, lordun karısı,İngiliz ordusundan bir yüzbaşı ve Kaptan Grant'ın çocukları olan bir genç kız ve. KAPTAN GRANT'IN ÇOCUKLARI. Lady Helena ile dayısının oğlu binbaşı Mac Nabbs'ın da bulunduğu yatın sahibi, Lord Glenarvan'dı. 26 Temmuz 1864 günü İngiliz Bayraklı ''Duncan'' adlı bu yat......