Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hayalet Kapısı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hayalet Kapısı PDF EPUB


Sadık Yemni

Hayalet Kapısı - Sadık Yemni pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Sadık Yemni
DOSYA BOYUTU 8,72
TARİH 2018-09-10
ISBN 6056862496
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Sanal paralar, Bitcoin, Deep Web - Derin Web ve yapay zekâ bugünün ve yakın geleceğimizin kaçınılmaz gerçekleri. Allah, ana bileşeni silisyum olan balçığa ruh üfleyerek insanı yarattı, insan da silisyum çipe akıl raptetti. Yüce yaratıcı bunun yapılmasına izin veriyorsa bu yeni zekâ türü yeni hayat tarzları oluşturacaktır. Buna din duygusu da dahildir. Kur’an’ın bir özelliği de çeşitli devir ve sosyolojik yapılara hitap edebilme gücüdür. Kur’an, kabileler ve imparatorluklara yol gösterebildiği gibi yapay zekâyı da etkileyecektir.” Korku, polisiye, bilim kurgu alanlarında yıllardır Türk edebiyatının en önemli eserlerini veren Sadık Yemni, “bilim kurgu polisiye” türündeki romanı Hayalet Kapısı’nda yepyeni bir bakış açısıyla zamanın ruhunu soluyarak, geleceği dikizlemeye, zekice kurgularla cüretkâr sorular sormaya devam ediyor.

...dık Yemni, "bilim kurgu polisiye" türündeki romanı Hayalet Kapısı'nda yepyeni bir bakış açısıyla zamanın ... Hayalet Kapısı - Ketebe ... ... 16 TL. Korku polisiye bilim kurgu alanlarında yıllardır Türk edebiyatının en önemli eserlerini veren Sadık Yemni "bilim kurgu polisiye" türündeki romanı Hayalet Kapısı'nda yepyeni bir bakış açısıyla zamanın... Read story hayalet kapisi by reyhan571 with 13 reads.Bir gun selina izenov bir eve girmis.Bu evin korkutucu oldugunu dusunub.Sonra kormus.Bir ses gelmis.Kimse... hayale ... Hayalet Kapısı - Sadık Yemni | kitapyurdu.com ... .Bir gun selina izenov bir eve girmis.Bu evin korkutucu oldugunu dusunub.Sonra kormus.Bir ses gelmis.Kimse... hayalet kapisi. 13 1 0. Anasayfa Hayalet Kapısı. 1. Hayalet Kapısı Sadık Yemni Ketebe Yayınları 9786056862496 Sadık Yemni. Hayalet Kapısı kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Hayalet Kapısı - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Korku, polisiye, bilim kurgu alanlarında yıllardır Türk edebiyatının en önemli eserlerini veren Sadık Yemni, `bilim kurgu polisiye` türündeki romanı Hayalet Kapısı`nda yepyeni bir bakış açısıyla zamanın... Hayalet kapısı açık. "Hayalet (ruh) aracılığıyla kapak" ter gözeneklerin yüzeye işaret eder. Bir hayalet kapı nedir. Yer belirsiz. Diyor "Su, kavitasyon teorisi sordu 6.72 €. Korku, poli...