Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Çin MitolojisiEfsanelerin Kökeni e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Çin MitolojisiEfsanelerin Kökeni PDF EPUB


Chen Lianshan

Çin MitolojisiEfsanelerin Kökeni - Chen Lianshan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Chen Lianshan
DOSYA BOYUTU 7,37
TARİH 2015-05-04
ISBN 9753439336
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, sizi Çin tarihinin efsane ve destanlar dünyasına davet ediyor. Efsaneler ve destanlar, tarih boyunca insanoğlunun manevi hazinesinin önemli bir parçası olmuştur. Bilgelik ve hayal gücüyle şekillenen, geçmişten geleceğe uzanan efsaneler, insanlık tarihinin ambarıdırlar. Efsaneler; ilahların ve kahramanların öykülerini, evrenin kökenini, Tanrının evreni idare edişini, ilahların kavgalarını, insan ile ilahlar arasındaki gizemli ilişkiyi, eski kahramanların olağanüstü cesaret destanlarını alışılagelmişin dışında bir kurguyla anlatırlar. Bu kitaptaki mitolojik öyküler, eski manevi hayatın mikro evrenini temsil eden eski inançlara, törelere, felsefe, bilim ve tarih gibi alanlara değinir. Her medeniyet gibi Çin'in de kendi efsaneleri vardır. Çin'in mitolojik tarihi Yunan tarihinden apayrı ve kendine hastır. Bu kitap Çin mitolojisi hakkındaki temel bilgileri okura vermeyi deniyor. Çin efsaneleri geleneksel Çin ve Batı kültürleri arasındaki farklılıklar temelinde anlatılıyor ve Çin mitolojisi ile büyüleyici efsaneleri okurun beğenisine sunuluyor.

...NadirKitap.com'da. Alış-Veriş Listeme Ekle ... Çin Mitolojisi Efsanelerin Kökeni | bkmkitap.com ... . Çin Mitolojisi Efsanelerin Kökeni. Çin ve Batı kültürleri arasındaki farklılıklar temelinde anlatılıyor ve Çin mitolojisi ile büyüleyici efsaneleri okurun beğenisine sunuluyor. Chen Lianshan. Bu kitap, sizi Çin tarihinin efsane ve destanlar dünyasına davet ediyor. Efsaneler ve destanlar, tarih boyunca insanoğlunun manevi hazinesinin önemli bir parçası olmuştur. Her medeniyet gibi Çin'in de kendi efsanel ... Chen Lianshan - Çin Mitolojisi Efsanelerin Kökeni ... . Her medeniyet gibi Çin'in de kendi efsaneleri vardır. Çin'in mitolojik tarihi Yunan tarihinden apayrı ve kendine hastır. Bu kitap Çin mitolojisi hakkındaki temel bilgileri okura vermeyi deniyor. Ürün Adı: Çin Mitolojisi Efsanelerin Kökeni Ürün Kodu: 9789753439336 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Chen Lianshan. Her medeniyet gibi Çin'in de kendi efsaneleri vardır. Çin'in mitolojik tarihi Yunan tarihinden apayrı ve kendine hastır. Bu kitap Çin mitolojisi hakkındaki temel bilgileri okura vermeyi deniyor. Çin Mitolojisi Efsanelerin Kökeni - Chen Lianshan. Kaynak Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 144 Puan. Çin Mitolojisi Efsanelerin Kökeni (9789753439336). Marka : Chen Lianshan. Efsaneler ve destanlar, tarih boyunca insanoğlunun manevi hazinesinin önemli bir parçası olmuştur. Çin Mitolojisi - Çin Efsaneleri. Ba - Çin mitolojisinde Cennet'in kızı. Genellikle kökeni Tang hanedanlığına dayanmaktadır. Huang Fei-hu - (Fei) Çin doğa Tanrısı. Chen Lianshan. Bu kitap, sizi Çin tarihinin efsane ve destanlar dünyasına davet ediyor. Efsaneler ve destanlar, tarih boyunca insanoğlunun manevi hazinesinin önemli bir parçası olmuştur. Her medeniyet gibi Çin'in de kendi efsaneleri vardır. Çin'in mitolojik tarihi Yunan tarihinden apayrı ve kendine hastır. Bu kitap Çin mitolojisi hakkındaki temel bilgileri okura vermeyi deniyor. Mit, ilkel toplum ve insanın dünya, nesneler ve insan davranışlarının kökeni, sebebi hakkında ürettiği inançlar, törenler ve uygulamalardır. Ağaçtan yapılmış Çin evlerinde oturmak da onlara ağır gelir.[12]. Çin mitolojisi; efsanelerin kökeni. 5,0 (0 Yorum). Marka KAYNAK YAYINLARI. arasındaki farklılıklar temelinde anlatılıyor ve Çin mitolojisi ile büyüleyici efsaneleri okurun beğenisine sunuluyor....