Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat PDF EPUB


Stefan Zweig

Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat - Stefan Zweig pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Stefan Zweig
DOSYA BOYUTU 11,30
TARİH 2020-04-14
ISBN 6052022528
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bayan C'nin hayatında yaşadığı hüznün girdabında o ana kadar yaşamadığı farklı bir gün başlar. Son zamanlarda üzüntü, heyecan ve anlam arayışının içerisinde; bir kumarhanenin parlak ışıklarına ve yabancı tutkusuna çekilerek bir amacı tekrar keşfediyor ama ne pahasına?Şefkatli bir kadının ve onun yaşanmış deneyiminin bu canlı ve hareketli hikâyesinde, Zweig yoğun bir aşkın gücünde neler yapılabileceğini, ezici yalnızlık ve ömür boyu sürecek pişmanlık gücünü keşfeder.Bir çırpıda okunacak bu eser Zweig’in ustalığını yansıtmakla beraber insan psikolojisinin anlık kararları sonucunda yaşadığı uzun zamanlı pişmanlıklarını olağanüstü bir şekilde anlatmıştır. 

...rin 71 sayfaya sığdırıldığı Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat yaklaşık 1-1 buçuk saatte bitirebileceğiniz bir kitap ... Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat Özet - Stefan Zweig ... . ...okumayı sevdiğimden, insan ruhunun derinliklerini araştıran öyküler de ilgimi çeker hep. bir kadının yaşamından 24 saat eğer bir kadınsa yaşayan; yaşanan yirmi dört saat, hissedilen bir ömür sürer... Siz Madam Hernriette'i savunup bir kadının yaşamında yirmi dört saatin nasıl kökten değişilebileceğini söylediğinizde orada ben kendi yaşamımı buldum. Bir ömre bedel anlar vardır insanın hayatında, bazen bir saat bazen bir gün… Günler, aylar yada yıllar…Üstünden geçen za ... Stefan Zweıg Bir Kadının Yaşamından Yirmi Dört Saat Hakkında... ... . Bir ömre bedel anlar vardır insanın hayatında, bazen bir saat bazen bir gün… Günler, aylar yada yıllar…Üstünden geçen zamanın hiçbir anlamı yoktur. Yazar: Stefan Zweig. Eser: Bir Kadının Yaşamından 24 Saat. Stefan Zweig'in İş Bankası Kültür Yayınları'ndan Mart 2015't...