Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yalanın Yozlaşması e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yalanın Yozlaşması PDF EPUB


Oscar Wilde

Yalanın Yozlaşması - Oscar Wilde pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oscar Wilde
DOSYA BOYUTU 3,25
TARİH 2015-05-14
ISBN 6059115414
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İlk olarak 1891’de yayımlanan Yalanın Yozlaşması’nda, üslubu artık olgunlaşmış bir Oscar Wilde’la karşılaşırız. Sanat, edebiyat, eleştiri ve toplum üzerine yazılmış bu denemelerde Wilde’ın meşhur nüktedanlığından ve büyük bilgi birikiminden izler bulacaksınız. Ona göre, eleştiri de aynı sanat gibi “seçkin, çekici, güzel ve hayal gücüyle” dolu olmalıdır. “İngiliz Estetik Hareketi”nin en önemli temsilcilerinden olan Wilde, Yalanın Yozlaşması’nda sanatın ahlâki amacı olması gerektiğini iddia eden eleştirmenlere karşı “sanat, sanat içindir” anlayışını savunuyor ve sanatın ahlâki açıdan değil, estetik açıdan ele alınması gerektiğini öne sürüyor. “Tanrı’nın şehrinin mahkemeleri bizim için kapalıdır artık. Kapılarını Cehalet korumaktadır; onu geçmek için tabiatımızda kutsal ne varsa ondan vazgeçmemiz gerekir. Atalarımızın inandığı yeter. Türümüzün inanç özelliğini sonuna kadar tüketti onlar. Bize bıraktıkları miras, o çok korktukları şüphecilik oldu. Kelimelere dökmüş olsalardı içimizde bir düşünce olarak bile barınamazdı.”

...rşılaşırız. Sanat, edebiyat, eleştiri ve toplum üzerine yazılmış bu denemelerde Wilde'ın ... Yalanın Yozlaşması - Oscar Wilde ... ... Yalanın Yozlaşması book. Read reviews from world's largest community for readers. We'd love your help. Let us know what's wrong with this preview of Yalanın Yozlaşması by Oscar Wilde. Bir Yalanın Yozlaşması kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Yalanın Yozlaşması kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Oscar Wilde tarafından yazılmıştır. 18.70 TL. İlk ola ... Yalanın Yozlaşması | Katalog ... .com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Oscar Wilde tarafından yazılmıştır. 18.70 TL. İlk olarak 1891'de yayımlanan Yalanın Yozlaşması'nda, üslubu artık olgunlaşmış bir Oscar Wilde'la karşılaşırız. Sanat, edebiyat, eleştiri ve toplum üzerine yazılmış bu denemelerde Wilde'ın... 14.81 TL. İlk olarak 1891'de yayımlanan Yalanın Yozlaşması'nda, üslubu artık olgunlaşmış bir Oscar Wilde'la karşılaşırız. Sanat, edebiyat, eleştiri ve toplum üzerine yazılmış bu denemelerde Wilde'ın... Alış-Veriş Listeme Ekle. Yalanın Yozlaşması. İlk olarak 1891'de yayımlanan Yalanın Yozlaşması'nda üslubu artık olgunlaşmış bir Oscar Wilde'la karşılaşırız. Yalanın Yozlaşması. Yeni. Ücretsiz Kargo. Ürün Bilgisi. İlk olarak 1891'de yayımlanan Yalanın Yozlaşması'nda, üslubu artık olgunlaşmış bir Oscar Wilde'la karşılaşırız. İlk olarak 1891'de yayımlanan Yalanın Yozlaşması'nda, üslubu artık olgunlaşmış bir Oscar Wilde'la karşılaşırız. Sanat, edebiyat, eleştiri ve toplum üzerine yazılmış bu denemelerde Wilde'ın meşhur... Oscar Wilde. İlk olarak 1891'de yayımlanan Yalanın Yozlaşması'nda, üslubu artık olgunlaşmış bir Oscar Wilde'la karşılaşırız. Sanat, edebiyat... Forgetten Password? Home ›. Details for: Yalanın yozlaşması. Yalanın yozlaşması / Oscar Wilde ; İngilizce aslından çeviren : Peren Demirel ; düzelti : Hilal Büşra Ceylan....