Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Mezuniyet Sonrası ve Mecburi Hizmet Hekim El kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Mezuniyet Sonrası ve Mecburi Hizmet Hekim El kitabı PDF EPUB


Dr. Yavuz Furuncuoğlu

Mezuniyet Sonrası ve Mecburi Hizmet Hekim El kitabı - Dr. Yavuz Furuncuoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Yavuz Furuncuoğlu
DOSYA BOYUTU 7,43
TARİH 2015-06-04
ISBN 9752776005
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye’de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Tüm hekimlerin işini kolaylaştıracak 3 Kaynak Birarada: Acil Tıp Rehberi + Reçete Rehberi + Laboratuvar Değerleri Mesleğinizi yaparken her endikasyonda güncelliğini yitirmiş onlarca kaynağa gerek yok. Artık tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan tek kaynak var. Bu kitapta tüm konular birleştirilmiş ve tek bir kitap haline getirilmiştir. Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi, Asistan Hekim veya Acil servis rotasyonuna başlayan doktorun elinin altında olup hemen başvurabilecekleri bir kaynak oluşturulmuştur. Her bölümü konusunda uzman hocalarımız yazmışlardır. 46 alanında uzman hekimle en geniş katılımlı saha kitabıdır. Referanslar tamamıyla günceldir.

... sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta ... Mezuniyet Sonrası ve Mecburi Hizmet Hekim El Kitabı - DrTus.com ... . Tüm hekimlerin işini kolaylaştıracak 3 Kaynak Birarada: Acil Tıp Rehberi... Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi, Asistan Hekim veya Acil... İnceleme (0). Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi, Asista ... Mecburi Hizmette Kitap Önerisi | Forum - Antitusif.com ... . Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi, Asistan Hekim veya Acil... Mezuniyet sonrası ve mecburi hizmet hekim el kitabı. Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. ...Hizmet Hekim El Kitabı-Güneş Tıp-9789752776005-Yavuz Furuncuoğlu-%10 indirimli-Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev y. Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi... Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi, Asistan Hekim veya Acil servis rotasyonuna başlayan doktorun elinin altında olup hemen başvurabilecekleri bir kaynak oluşturulmuştur. Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Böylelikle mecburi hizmete giden bir Hekim, Aile Hekimi, Asistan Hekim veya Acil... Mezuniyet sonrası ve mecburi hizmet hekim el kitabı. Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. ...Kitabevi Arda Fırat Arkhe Sahaf Arşiv Kitap Art Kitap Sahaf Arturcogallery Kitap Asa Kitabevi Asafpazar Aşiyan Sahaf Ata Sahaf Ateşböceği Kitabevi Atlantis Sahaf Atlas Kitabevi Atlı Kitap &. Yavuz Furuncuoğlu. Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. Tüm hekimlerin işini kolaylaştıracak 3 Kaynak Birarada: Acil Tıp Rehberi... En ucuz Kitap Tıp Kitapları modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Kitap Tıp Kitapları keşfet. Mezuniyet sonrası ve mecburi hizmet hekim el kitabı. Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası sahada görev yapacak hekimlerin tüm ihtiyaçları tek kaynakta. 2.33/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Güneş Tıp Kitabevi. 150.00.

MEZUNİYET SONRASI ve MECBURİ HİZMET HEKİM EL KİTABI

Türkiye'de bir ilk, mezuniyet sonrası... MEZUNİYET SONRASI MECBURİ HİZMET HEKİM EL KİTABI indir.pdf (25.8 KB, 1 görüntüleme) UYARI: Bu başlıktaki linkleri sadece üyeler görebilmektedir. Linkleri görmek ve …...