Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İnsan Yazdığı Şeydir e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İnsan Yazdığı Şeydir PDF EPUB


Tahsin Yücel

İnsan Yazdığı Şeydir - Tahsin Yücel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tahsin Yücel
DOSYA BOYUTU 7,4
TARİH 2012-02-17
ISBN 6053604983
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tahsin Yücel, 1954’de, Alphonse Daudet’nin Tarasconlu Tartarin’iyle başlayan çevirilerini kendi yapıtlarının yanı sıra hep sürdürmüş, 2008’de yayımlanan son çevirisi Robert Desnos’nun Hayır, Aşk Ölmedi’ye gelinceye dek yüze yakın eseri Türkçeye kazandırmıştır.İnsan Yazdığı Şeydir’de Tahsin Yücel’in, aralarında Balzac, Flaubert, Camus ve Barthes’ın da bulunduğu yirmi altı yazarın otuz altı çeviri yapıtı için yazdığı sunuşlar ile kendi kitaplarının bir bölümüne yazdığı toplam elli beş sunuş bir araya getirildi. Bu “sunuşlar kitabıyla” yazarlarının adlarının önüne geçmiş, adeta söylenceye dönüşmüş Madam Bovary, Kızıl ile Kara, Kamelyalı Kadın ve daha birçok başyapıtı Tahsin Yücel’in incelikli yorumlarıyla bir kez daha anımsayıp, ilk okumaların bıraktığı tatları yeniden yaşayarak, Tahsin Yücel’in kendi yapıtları için yazdığı sunuşlardaki alçakgönüllülüğü ve işçiliği bir kez daha izleyebileceksiniz.

...Barthes 'ın da bulunduğu yirmi altı yazarın otuz altı çeviri yapıtı için yazdığı sunuşlar ile kendi kitaplarının bir ... İnsan Yazdığı Şeydir ... ... Anasayfa İnsan Yazdığı Şeydir. Bu tagda ait henüz ürün eklenmemiş.. İNSAN YAZDIĞI ŞEYDİR. İster olağanüstü olsun, ister sıradan ve tekdüze, ister kendimiz yaşamış olalım, ister başkası bir yaşamı oluşturan edimlerin... • Bir insanın tek başına mutlu olması utanılacak bir şeydir… • Önemli olan tek bir felsefe sorunu vardır, intihar. Benim uğraşım, kitaplarımı yazmak, insanlarım ve halkım tehdit edildiğinde savaşmaktır. İnsan Yazdığı Şeydir hakk ... İnsan Yazdığı Şeydir ... . Benim uğraşım, kitaplarımı yazmak, insanlarım ve halkım tehdit edildiğinde savaşmaktır. İnsan Yazdığı Şeydir hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. İnsan Yazdığı Şeydir. Tahsin Yücel. Kitap açıklaması henüz eklenmemiş. Tüm Alanlar Başlık Eski Başlık Yazar Yazar Dizinine Gözat Konu Başlığı Konu Başlığı Dizinine Gözat ISBN ISSN Yer Numarası Demirbaş Numarası Yerel Yer Numarası Seri Standart Tanımlama Yayıncı. 8. İnsan Yazdığı Şeydir'de Tahsin Yücel'in, aralarında Balzac, Flaubert, Camus ve Barthes'ın da bulunduğu yirmi altı yazarın otuz altı çeviri yapıtı için yazdığı sunuşlar ile kendi kitaplarının bir... İnsan Yazdığı Şeydir'de Tahsin Yücel'in, aralarında Balzac, Flaubert, Camus ve Barthes'ın da bulunduğu yirmi altı yazarın otuz altı çeviri yapıtı için yazdığı sunuşlar ile kendi kitaplarının bir... 8.42 TL. İnsan Yazdığı Şeydir'de Tahsin Yücel'in, aralarında Balzac, Flaubert, Camus ve Barthes'ın da bulunduğu yirmi altı yazarın otuz altı çeviri yapıtı için yazdığı sunuşlar ile kendi kitaplarının... All about İnsan yazdığı şeydir by Tahsin Yücel. LibraryThing is a cataloging and social networking site for booklovers. İnsan yazdığı şeydir. by Tahsin Yücel. Members. İnsan Yazdığı Şeydir'de Tahsin...